garfield_junior [ ]
Poszukuje wtyczki do firefox'a
Swego czasu korzystałem z wtyczki, która była przydatna jeśli chciało się wejść na jakieś forum, a nie chciało się zakładać konta(co w niektórych forach opartych na phpbb jest konieczne). Po prostu użytkownicy firefoxa tworzyli 'wolne' konta, które dodawali do bazy programu, później wystarczyło kliknąć prawym przyciskiem myszy na pole logowania, a program łączył się z bazą danych i wyszukiwał wolne konto. Troche zamotałem, ale mam nadzieje że ktoś zorientuje się o co mi chodzi ;)
pecet007 [ Talk to the claw ]
Proszę