GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje wtyczki do firefox'a

08.08.2006
13:59
[1]

garfield_junior [ ]

Poszukuje wtyczki do firefox'a

Swego czasu korzystałem z wtyczki, która była przydatna jeśli chciało się wejść na jakieś forum, a nie chciało się zakładać konta(co w niektórych forach opartych na phpbb jest konieczne). Po prostu użytkownicy firefoxa tworzyli 'wolne' konta, które dodawali do bazy programu, później wystarczyło kliknąć prawym przyciskiem myszy na pole logowania, a program łączył się z bazą danych i wyszukiwał wolne konto. Troche zamotałem, ale mam nadzieje że ktoś zorientuje się o co mi chodzi ;)

08.08.2006
14:07
[2]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Proszę



© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.