GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Świecący żel

08.08.2006
11:52
smile
[1]

Gaara [ Senator ]

Świecący żel



W skrócie:

Za 19zł można kupić sobie żel, od którego świecą śię włosy. Do wyboru kolory zielony, żółty, pomarańczowy i niebieski. Przesyłają dwie torebki, które potem należy zmieszać i posmarować włosy:) Tutaj jest filmik jak to robić;) voltage.pl

Ja bym w życiu się z tym nie pokazał:]

08.08.2006
12:05
[2]

mastah xivah [ zablokuj ]

+ białe rękawiczki + gwizdek i jazda na remize :]

08.08.2006
12:07
[3]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

mastah xivah >> i co krzyczymy w remizie ? "jazda, jazda, jazda, jazda ... techno, techno, umpa, umpa, umpa ..." i tak przez 10 h :)

08.08.2006
12:08
smile
[4]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

hehe, fajny bajer na domówke, żeby zadziwić znajomych

08.08.2006
12:08
[5]

Lysack [ Latino Lover ]

Taikun -> nie przez 10h tylko dopóki się piwo i lachony nie skończą:)

08.08.2006
12:10
[6]

Mizferac [ Pretorianin ]

Trochę lipnie to wygląda.. Sam raczej bym czymś takim łba nie posmarował.

08.08.2006
12:10
[7]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Lysack >> też prawda, ale tacy ludzie lecą na tabletach itp. ;)

08.08.2006
12:13
[8]

Kompo [ alkopoligamista ]

Jakby ktoś w takim żelu na włosach pokazałby się np. w Krakowie w nocy, w jakimś klubie, pubie lub chociażby na plantach, by dostał takie bęcki, że odechciałoby mu się świecących włosów.

08.08.2006
12:13
smile
[9]

Deepdelver [ Legend ]

"włosy stają się obłędnie niezwykłe", "intrygujący żel do włosów"

Facet powinien pisać teksty disco-polowych piosenek albo reklam dla kobiet. Marnuje swój talent. :D

08.08.2006
12:17
[10]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

A podobno ostatnio Disco-Polo powraca z odmłodzonym składem Boysów ;)

08.08.2006
12:20
[11]

Luzer [ Music Addict ]

Kompo - nie ma z czego byc dumnym moim zdaniem...

08.08.2006
12:28
smile
[12]

hen1o [ Konsul ]

Kompo -> a powiedz mi, czy w tych samych pubach i klubach napierdzielaja metali, ktorzy nie myli wlosow od paru miesiecy? Ktorzy maja juz dredy powstale z brudu?

Jak mnie to okrutnie w#$%a gdy wlasnie taki obesrany metal smieje sie z goscia, ktory ma zel na wlosach. Bo to jest "żelik" czy tam jakis "joł joł dresik". A najpewniej to metroseksualny, chociaz jeszcze bardziej prawdopodobne ze pedal.

Ujebane kupa wlosy - loozik, jestes ok. Zel na wlosach - spieprzaj, cioto!

Tak wlasnie mysli wiekszosc mlodziezy.

08.08.2006
12:32
[13]

Kompo [ alkopoligamista ]

Luzer - > a jestem dumny?

hen1o - > nie jestem metalem, ani nie używam żelu, włosów na głowie mam mało, przeważnie w ogóle. Żel na włosy, to dla mnie głupota, ale jeśli komuś się wydaje, że dobrze w tym wygląda to no offence. A jeśli chodzi o długie włosy, to każdy ma takie, jakie mu się podobają. I, żeby nie było - mnóstwo moich znajomych ma żel na włosach lub długie włosy i wcale nie dyskryminuję takich osób. Poza tym jest tu mowa o ŚWIECĄCYM żelu do na włosy. To już jest totalny imbecylizm.

08.08.2006
13:02
[14]

$ebs Master [ Konsul ]

hahaha hen1o czyzbys byl dyskryminowany w srodowisku metali bo masz zel =] swoja droga zel jest spoko sam czasem mam :P ale to co napisales jest dla mnie smieszne bo np u mnie w miescie to raczej metale sa dyskryminowani i nie maja za duzo do gadania :P

08.08.2006
13:06
[15]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

hen1o ----> Twoje pojecie o metalach jest na takim poziomie, jak wszystkie twoje wypowiedzi (czyli niskim, zeby nie bylo niedomowien). To, ze obracasz sie w takim wysublimowanym towarzystwie nie znaczy, ze wszyscy taplaja sie w gownie.

Tak wlasnie mysli wiekszosc mlodziezy. - A skad ty to wiesz? "Tako rzecze zaratustra", normalnie smiechu warte.

08.08.2006
13:26
[16]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

hehe bajer:D

08.08.2006
13:49
smile
[17]

Gaara [ Senator ]

Przecież nie będzie na 10h jak to trwa do 8 godzin;P

08.08.2006
14:54
[18]

Danielch [ Centurion ]

Nie pasują do mnie świecące włosy

08.08.2006
15:05
[19]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

O rety, co to sie dzieje!

08.08.2006
15:26
[20]

Moshimo [ FullMetal ]

Hmm szczerze.. gdybym mial w reku taki zelik to na pewno bym sprobowal, z czystej ciekawosci :D. Ale szkoda by mi bylo ponad 2 dych wydawac ;).
Co do metalow... sam czesto wlosy mam nazelowane i nie spotkalem sie jeszcze z jakimis negatywnymi opiniami od metalow. Nie wiem, czemu akurat im mialyby przeszkadzac moje wlosy.. bezsens :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.