GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z przegraniem DVD w locie

08.08.2006
10:46
smile
[1]

Father Michael [ Martyr ]

Problem z przegraniem DVD w locie

Mam pewien problem gdy probuje zrobic kopie plyty DVD. Do napedu DVD-R wrzucam plyte z danymi (niezabezpieczona ani nic w ten desen) i Windows bez problemu widzi pliki na niej. Do napedu DVD-RW wrzucam pusta plyte, wybieram kopiowanie w locie i Nero wywala mi informacje, ze plyta zrodlowa jest pusta albo niewlasciwa i wypluwa ja.
O co moze chodzic? :|

08.08.2006
10:54
[2]

Azzie [ bonobo ]

Moze na zdrodlowej jest wiecej danych niz mozna zapisac na docelowej?

08.08.2006
11:00
[3]

Father Michael [ Martyr ]

Nie powinno byc z tym problemu, na zrodle mam 4.0 GB no a na pustej 4.7 GB.

08.08.2006
11:03
[4]

Father Michael [ Martyr ]

Nie dodalem jeszcze, ze probuje przegrac plyte, na ktora sam nagralem pliki i to na tej samej nagrywarce. Nie bylo z tym zadnego problemu.

08.08.2006
11:04
[5]

cRaven [ Konsul ]

każde DVD "4,7" ma faktycznie 4,43... a jak próbujesz bez "on the fly" to ci nie wywala żadnych informacji?

08.08.2006
11:05
[6]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Father Michael --> 4.4 GB będzie bliższe prawdy :P
Hm. Może na płycie źródłowej jest duży plik (powyżej 2 GB) a starasz się nagrać w ISO a nie w UDF? Chociaż nie pamiętam, czy przy kopiowaniu sam nie powinien wybrać. Może źle ustawiłeś napędy i w miejsce źródłowego wybrałeś nagrywarkę?

08.08.2006
11:06
[7]

cRaven [ Konsul ]

Nero dałby komunikat że plik jest za duży dla ISO :D

08.08.2006
11:13
[8]

Father Michael [ Martyr ]

1. Przegrywajac poprzez utworzenie obrazu i nagranie wszystko dziala OK.
2. Najwiekszy plik na plycie zajmuje okolo 400 MB, wiec to rowniez nie to :|

08.08.2006
11:18
[9]

cRaven [ Konsul ]

viekawe co oznacza "niewłasciwa" płyta.... to dosłowny komunikat?

08.08.2006
11:19
[10]

Father Michael [ Martyr ]

Tia, moglbym go nawet napisac w "" :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.