GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba do grafików o logo :)

08.08.2006
06:55
smile
[1]

Łyczek [ Legend ]

Prośba do grafików o logo :)

Czy ktoś mógłby zrobić logo sojuszu GOL do gry Travian... Z góry dziękuje

Może być wykorzystany ten obrazek albo tylko napis

08.08.2006
07:09
[2]

Thrud [ Generaďż˝ ]

Łyczek ---> co to za gra? mozesz powiedziec cos wiecej o niej

08.08.2006
07:11
[3]

Łyczek [ Legend ]

Thrud ---> coś podobnego do Ogame...

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5323249&N=1

08.08.2006
15:28
[4]

Łyczek [ Legend ]

Up

08.08.2006
15:35
smile
[5]

fireworm [ Rising Star ]

Widocznie na GOLu nie ma dobrych grafików

08.08.2006
15:47
[6]

Łyczek [ Legend ]

Wydaje mi się, że jednak jest pare osób, które potrafią się dobrze posługiwać Photoshop'em itp.

08.08.2006
15:51
[7]

tomekcz [ Polska ]

Jest parę osób ale pewnie im sie nei chce :P

08.08.2006
16:02
[8]

Łyczek [ Legend ]

Szkoda :/

08.08.2006
16:13
[9]

M'q [ Schattenjäger ]

Może być?

08.08.2006
16:37
[10]

toaster [ Got Poofs? ]

zaraz cos "poskrobie" ;)

ps. aha, jakie wymiary ?

08.08.2006
16:41
smile
[11]

Łyczek [ Legend ]

M'q ---> fajne ;)

toaster ---> takie wielkości jak obrazek

08.08.2006
17:02
[12]

toaster [ Got Poofs? ]

->>

08.08.2006
17:05
smile
[13]

Łyczek [ Legend ]

Też świetne ;)

Dziękuje za oba :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.