
Łyczek [ Legend ]
Prośba do grafików o logo :)
Czy ktoś mógłby zrobić logo sojuszu GOL do gry Travian... Z góry dziękuje
Może być wykorzystany ten obrazek albo tylko napis
Thrud [ Generaďż˝ ]
Łyczek ---> co to za gra? mozesz powiedziec cos wiecej o niej
Łyczek [ Legend ]
Thrud ---> coś podobnego do Ogame...
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5323249&N=1
Łyczek [ Legend ]
Up

fireworm [ Rising Star ]
Widocznie na GOLu nie ma dobrych grafików
Łyczek [ Legend ]
Wydaje mi się, że jednak jest pare osób, które potrafią się dobrze posługiwać Photoshop'em itp.
tomekcz [ Polska ]
Jest parę osób ale pewnie im sie nei chce :P
Łyczek [ Legend ]
Szkoda :/
M'q [ Schattenjäger ]
Może być?
toaster [ Got Poofs? ]
zaraz cos "poskrobie" ;)
ps. aha, jakie wymiary ?

Łyczek [ Legend ]
M'q ---> fajne ;)
toaster ---> takie wielkości jak obrazek
toaster [ Got Poofs? ]
->>

Łyczek [ Legend ]
Też świetne ;)
Dziękuje za oba :)