GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kioski

08.08.2006
05:42
smile
[1]

D65 [ Pretorianin ]

Kioski

Od ktorej otwarte sa juz kioski??

08.08.2006
05:47
[2]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

5

08.08.2006
05:49
smile
[3]

D65 [ Pretorianin ]

dzieki i pozdro

08.08.2006
06:58
[4]

siwCa [ Legend ]

Nie wazne, ze kazdy kiosk otwierany jest o innej porze, i zalezy to tylko od widzi-misie wlasciciela. Wyjatkiem oczywiscie sa kioski jakis korporacji Kolporter itd.

08.08.2006
07:09
smile
[5]

CHESTER80 [ get LOST ]

Ach ci fani CDA ;)

08.08.2006
07:14
smile
[6]

siwCa [ Legend ]

Dzisiaj wychodzi CDA ?? Pytam, bo ostatni numer kupilem z 2 lata temu, jak nie lepiej. Znowu jak bylem mlodszy kolekcjonowalem CDA przez ponad 3 lata. Pamietam te odliczanie do nowego numeru itpp :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.