
D65 [ Pretorianin ]
Kioski
Od ktorej otwarte sa juz kioski??
pablo_rajski_bicz [ Konsul ]
5

D65 [ Pretorianin ]
dzieki i pozdro
siwCa [ Legend ]
Nie wazne, ze kazdy kiosk otwierany jest o innej porze, i zalezy to tylko od widzi-misie wlasciciela. Wyjatkiem oczywiscie sa kioski jakis korporacji Kolporter itd.

CHESTER80 [ get LOST ]
Ach ci fani CDA ;)

siwCa [ Legend ]
Dzisiaj wychodzi CDA ?? Pytam, bo ostatni numer kupilem z 2 lata temu, jak nie lepiej. Znowu jak bylem mlodszy kolekcjonowalem CDA przez ponad 3 lata. Pamietam te odliczanie do nowego numeru itpp :)