GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem

08.08.2006
02:18
smile
[1]

czensik [ Junior ]

problem

gram na ps2? i stal sie problem..jestem w epizodzie drugim i znalazlem pod lozkiem siostry klocki ktore musze jakos poukladac ale nie wiem jak:(..no i jeszcze jakies figurki trzeba znalesc i gdzies powsadzac..prosze o pomoc..z gory wielkie dzieki..[pzdrawiam wszystkich maniakow konsoli:)

08.08.2006
02:21
smile
[2]

bialy kot [ FLCL ]

Wez te klocki i uloz z nich nazwe gry, w ktora grasz. Potem sie zastanowimy, gdzie mozesz wsadzic te figurki...

08.08.2006
02:25
[3]

rafaleon [ Konsul ]

Wyłaż z pod łóżka swojej siostry zboczeńcu.I jeszcze się pyta gdzie ma wsadzić normalnie erotoman.
A mówią że gry są nieszkodliwe.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.