
czensik [ Junior ]
problem
gram na ps2? i stal sie problem..jestem w epizodzie drugim i znalazlem pod lozkiem siostry klocki ktore musze jakos poukladac ale nie wiem jak:(..no i jeszcze jakies figurki trzeba znalesc i gdzies powsadzac..prosze o pomoc..z gory wielkie dzieki..[pzdrawiam wszystkich maniakow konsoli:)

bialy kot [ FLCL ]
Wez te klocki i uloz z nich nazwe gry, w ktora grasz. Potem sie zastanowimy, gdzie mozesz wsadzic te figurki...
rafaleon [ Konsul ]
Wyłaż z pod łóżka swojej siostry zboczeńcu.I jeszcze się pyta gdzie ma wsadzić normalnie erotoman.
A mówią że gry są nieszkodliwe.