GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SAFECRACKER

08.08.2006
01:25
[1]

krzykawski [ Junior ]

SAFECRACKER

Witam
Mam nadzieję , że jeszcze ktoś gra lub grał w tą chyba całkiem niezłą grę, jeśli tak to piszcie bo gra jest trudna.

Mój problem to sejf w pokoju ( chodzi o ten , pod którym jest szereg liter zaczynający sie od Z
)
Jeśli macie jakiś pomysł to piszcie

08.08.2006
23:57
smile
[2]

starzew [ Junior ]

ja gram w safe er a wlasciwie juz przeszedlem chodzi ci o ten sejf w ktorym jest 6 pokretel??
Znasz moze jakies inne gry podobne do tej bo ta bartdzo mi sie spodobala

09.08.2006
02:13
[3]

krzykawski [ Junior ]

Chciałbym Cie zapytać o sejf z laserem
Wogóle sobie z nim nie radzę
moje gg 5263385
Bardzo dziekuje za pomoc

09.08.2006
02:17
smile
[4]

Gaara [ Senator ]

Dziwne... obie osoby jedyne posty jakie napisały są w tym wątku...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.