krzykawski [ Junior ]
SAFECRACKER
Witam
Mam nadzieję , że jeszcze ktoś gra lub grał w tą chyba całkiem niezłą grę, jeśli tak to piszcie bo gra jest trudna.
Mój problem to sejf w pokoju ( chodzi o ten , pod którym jest szereg liter zaczynający sie od Z
)
Jeśli macie jakiś pomysł to piszcie

starzew [ Junior ]
ja gram w safe er a wlasciwie juz przeszedlem chodzi ci o ten sejf w ktorym jest 6 pokretel??
Znasz moze jakies inne gry podobne do tej bo ta bartdzo mi sie spodobala
krzykawski [ Junior ]
Chciałbym Cie zapytać o sejf z laserem
Wogóle sobie z nim nie radzę
moje gg 5263385
Bardzo dziekuje za pomoc

Gaara [ Senator ]
Dziwne... obie osoby jedyne posty jakie napisały są w tym wątku...