GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Książeczka Zdrowia - co potrzeba?

07.08.2006
23:35
smile
[1]

Aaron [ Niedźwiedź ]

Książeczka Zdrowia - co potrzeba?

Jak do tej pory mam prześwietlenie płuc i jutro idę oddać trzecią próbkę. Czy cosik jeszcze potrzebuję? Proszę o szybkie i konkretne odpowiedzi. Nie zawracajcie sobie mną dłużej głowy, niż to potrzebne, bo pewnie wątek nie raz się pojawiał. Pozdro!

08.08.2006
01:28
[2]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Zeby wyrobic ksiazeczke zdrowia nie potrzebujesz przeswietlenia pluc. Trzeba oddac 3 probki kalu. Idz do punktu sanepidu, dowiesz sie wszystkiego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.