
Aaron [ Niedźwiedź ]
Książeczka Zdrowia - co potrzeba?
Jak do tej pory mam prześwietlenie płuc i jutro idę oddać trzecią próbkę. Czy cosik jeszcze potrzebuję? Proszę o szybkie i konkretne odpowiedzi. Nie zawracajcie sobie mną dłużej głowy, niż to potrzebne, bo pewnie wątek nie raz się pojawiał. Pozdro!
Zielona Żabka [ Let's rock! ]
Zeby wyrobic ksiazeczke zdrowia nie potrzebujesz przeswietlenia pluc. Trzeba oddac 3 probki kalu. Idz do punktu sanepidu, dowiesz sie wszystkiego.