GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CS: Source ... Wszystko o zakładaniu serwera.

07.08.2006
23:05
smile
[1]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

CS: Source ... Wszystko o zakładaniu serwera.

Dobry wieczór.

Więc. Kilku ludzi się zebrało i miałoby ochotę pograć wspólnie na własno założonym serwie.

Pytania: Czy można to zrobić na Dyn. IP.? Można założyć serwer tak aby "serwer" nie musiałbyć w grze aby sam serwer działał i inni mogliby wejść? Ile osób uciągnie 2,5 mbit neo?

Dzięki z góry za pomoc.

07.08.2006
23:07
[2]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Czy można to zrobić na Dyn. IP.?
Dynamic DNS? np. , patrz

07.08.2006
23:17
smile
[3]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Pecet --> Po ang to aż tak dobrze nie rozumiem :). Po prostu jest neo i jak się rozłącze i połącze to mam już inne IP. Tak? o to chodzi.

07.08.2006
23:18
[4]

Andrew [ Pretorianin ]

Też bym zagrał :D

07.08.2006
23:18
[5]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

07.08.2006
23:24
[6]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Andrew --> Ale my jesteśmy lamy straszne. Dlatego chcemy założyć własny serw.

Pablo --> Jak to wykonam to będe osiągalny już pod stałym adresem? Tym DNS. Tak??

I jeszcze pytanie. Ile osób pociągnie 2,5 mbit?

07.08.2006
23:26
[7]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

Tak.

07.08.2006
23:28
[8]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

pablo --> Dzięki, dobra strona. Obrazowo. Dla mnie. Dzięki.

07.08.2006
23:28
[9]

Andrew [ Pretorianin ]

Zax_Na_Max --> też jestem n00b-em. Gram od miesiąca :]

07.08.2006
23:30
smile
[10]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Andrew --> Jutro wieczorkiem jak to się uda załatwić to będziemy grać. Nie wiem jak z organizacją ale myśle, że się uda. Uderz na gg.

Mam w nick'u. :)

I nie wiadomo ile uciągnie osób.

07.08.2006
23:31
[11]

Andrew [ Pretorianin ]

OK. Podaj :>

07.08.2006
23:58
[12]

Różany krzyż [ Konsul ]

Ja mysle że jakieś 6 - 8 osób.

08.08.2006
14:25
smile
[13]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

A jeszcze taka prosta sprawa. Jak zakładam serwer to nie mam jak zmienić mapy. Po skończonej serii leci następna. A ja bym chciał naprzykład restart?. To można zrobić przez tyldę? (jeśli tak to jak ją włączyć?). Czy może jakiś programik??

08.08.2006
14:51
[14]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

up ^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.