
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
CS: Source ... Wszystko o zakładaniu serwera.
Dobry wieczór.
Więc. Kilku ludzi się zebrało i miałoby ochotę pograć wspólnie na własno założonym serwie.
Pytania: Czy można to zrobić na Dyn. IP.? Można założyć serwer tak aby "serwer" nie musiałbyć w grze aby sam serwer działał i inni mogliby wejść? Ile osób uciągnie 2,5 mbit neo?
Dzięki z góry za pomoc.
pecet007 [ Talk to the claw ]
Czy można to zrobić na Dyn. IP.?
Dynamic DNS? np. , patrz

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Pecet --> Po ang to aż tak dobrze nie rozumiem :). Po prostu jest neo i jak się rozłącze i połącze to mam już inne IP. Tak? o to chodzi.
Andrew [ Pretorianin ]
Też bym zagrał :D
pablo_rajski_bicz [ Konsul ]
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Andrew --> Ale my jesteśmy lamy straszne. Dlatego chcemy założyć własny serw.
Pablo --> Jak to wykonam to będe osiągalny już pod stałym adresem? Tym DNS. Tak??
I jeszcze pytanie. Ile osób pociągnie 2,5 mbit?
pablo_rajski_bicz [ Konsul ]
Tak.
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
pablo --> Dzięki, dobra strona. Obrazowo. Dla mnie. Dzięki.
Andrew [ Pretorianin ]
Zax_Na_Max --> też jestem n00b-em. Gram od miesiąca :]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Andrew --> Jutro wieczorkiem jak to się uda załatwić to będziemy grać. Nie wiem jak z organizacją ale myśle, że się uda. Uderz na gg.
Mam w nick'u. :)
I nie wiadomo ile uciągnie osób.
Andrew [ Pretorianin ]
OK. Podaj :>
Różany krzyż [ Konsul ]
Ja mysle że jakieś 6 - 8 osób.

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
A jeszcze taka prosta sprawa. Jak zakładam serwer to nie mam jak zmienić mapy. Po skończonej serii leci następna. A ja bym chciał naprzykład restart?. To można zrobić przez tyldę? (jeśli tak to jak ją włączyć?). Czy może jakiś programik??
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
up ^^