GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Za garść dolarów / Fistful of Dollars / Per un pugno di dollari - dzis w TV4, godz. 23.00

07.08.2006
21:55
smile
[1]

milys [ r000g000b000 ]

Za garść dolarów / Fistful of Dollars / Per un pugno di dollari - dzis w TV4, godz. 23.00

dzis, tv4, godz. 23.00

rezyseria Sergio Leone, wykonanie Clint Eastwood, muzyka Ennio Morricone... mniam

07.08.2006
22:01
smile
[2]

claudespeed18 [ zią ]

ja bym chcial obejzec ale ni mam tv4 :/

08.08.2006
01:17
smile
[3]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Film był świetny, oglądałem go pierwszy raz. Dotychczas widziałem wielokrotnie końcową scenę w Powrocie do przyszłości 3 :)

08.08.2006
08:41
[4]

Niob [ Konsul ]

hmm ostatnio mnie naszlo na westerny to moze i ten sobie ogladne :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.