
Barthez x [ Generaďż˝ ]
Sąsiedzi
Jednym się spodoba, innym nie, ale na nudę zawsze coś fajnego ;)

Aragorn, Syn Arathorna [ Elessar ]
Niezłe
szarzasty [ rammsteinick ]
takie sobie

hermin [ Vampir Krwi ]
fajne:P

Sznapi [ Parufka ]
Widziałem. Ujdzie.

dzidzi24 [ Pretorianin ]
śmieszne
Yari [ Juventino ]
w oryginale lepsze :) ( czyt. bez ,,dubbingu :) ). Zeszpecili czeską klasyke.
Dorotkadk [ Generaďż˝ ]
takie sobie wole oryginal