GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwne zachowanie komputera ?

07.08.2006
20:57
[1]

E_G300 [ ]

Dziwne zachowanie komputera ?

Witam.


Od niedawna każda gra w którą gram strasznie się tnie np. Fifa 05 zrywa się przy
każdym podaniu piłki długo się ładuje i przy jej wyłączaniu zawiesza cały komputer.
Podobnie jest z innymi grami.

W Fife oczywiście gram na minimalnych detalach.
Mam 1.7Ghz 256 RAM Radeona 9200 Series.

Wcześniej nie było takich kłopotów, może to być wina zapełnionych dysków ?
Konieczny jest format, niedawno kupiłem PC Format na płycie z gazety jest pełna wersja
CacheBoost Pro 4.0 [myślę że powodem spowolnienia pracy komputera itp. jest pamięć RAM]
Program poprawia wydajność Windowsa, optymalizuje pamięć ram. Czy ten program może załatwić sprawę ? Konieczny będzie format ?

Z góry dzięki za pomoc.

07.08.2006
21:00
[2]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

Walnij formata i po sprawie ja tez tak mam jak mam zapchany dyski i zasranego windowsa mi sie nawet GTA 1 tnie w takich przypadkach

07.08.2006
21:05
smile
[3]

E_G300 [ ]

Guru Fenix --> Czy konieczny jest format dysku C ?

07.08.2006
21:10
[4]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Ile juz system dziala?

08.08.2006
10:45
[5]

adri1000 [ Pretorianin ]

zrób formata i posprawie

08.08.2006
10:47
smile
[6]

robert461 [ Konsul ]

wpierw przeczysc dysk i rejestr jak to niepomoze to format jak cos pisz na gg 4426883

08.08.2006
10:47
[7]

Andrei [ killah beez ]

Może chłodzenie sie psuje?

08.08.2006
11:09
smile
[8]

robert461 [ Konsul ]

tez moze byc. chlodzenie moze w duzym stopniu spowolnic albo przyspieszyc procka znaczy teoretycznie w praktyce bywa ruznie kwadratowo i podłuznie

08.08.2006
11:13
smile
[9]

polak111 [ T42 ]

Ja od dwóch lat nie robiłem foramta, a komp chodzi nadal jak potrzeba.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.