GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy podoba wam sie to stworzenie?

07.08.2006
20:55
[1]

mastahaha [ Centurion ]

Czy podoba wam sie to stworzenie?

Foto >

07.08.2006
20:55
smile
[2]

stanson [ Szeryf ]

a co, masz na niego ochotę i nie wiesz czy wypada...? :D

Naprawde, nie przejmuj sie, nawet polowy sierpnia jeszcze nie ma, postaraj sie a znajdziesz jakas panne... Wytrzymaj jeszcze! GOL jest z Toba!

07.08.2006
20:55
[3]

Fett [ Avatar ]

My little pony :D

07.08.2006
20:56
smile
[4]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Wole chomiki, ale kto co lubi...

07.08.2006
20:56
smile
[5]

mastahaha [ Centurion ]

i drugi "ogier"

07.08.2006
20:57
[6]

mastahaha [ Centurion ]

stanson nie. Chodzi mi o to jakie wrazenie odnosisz patrzac na zdjecie.

[sora zapomnialem ze tu jest edit]

M@rine patrz wyzej.

07.08.2006
20:57
smile
[7]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Zoofil ?
Moje wrażenie jest takie że to jest koń. Można na nim jeździć, ale co kto lubi.

07.08.2006
21:00
smile
[8]

Aragorn, Syn Arathorna [ Elessar ]

Wolę króliki i koty.

07.08.2006
21:00
smile
[9]

Theocraft [ Pretorianin ]

Podobno na takich konikach przybyli do nas tatarzy :D

07.08.2006
21:01
[10]

stanson [ Szeryf ]

Przemyślałem to, wpatrzyłem się w to stworzenie boskie [wg wikipedii - w zwykłą szkapę] - Moje wrazenie jest takie: koń na polu sobie stoi i wpierd@la trawę.
Czy coś ze mną nie tak? :D Czyżbym był pozbawiony jakichś głębszych uczuć...?

07.08.2006
21:01
smile
[11]

HeikO :) [ Pretorianin ]

Jakis dziwny troche ten koń,krótkie nogi i wogóle...

07.08.2006
21:02
[12]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Aragorn cośtam cośtam
Ale je trzeba obwijać taśmą bo się rozlecą.

Statson
Myślę że jemu chodziło o głębszą metaforę polskiego rządu sądząc po białych buźkach. Ale co ja tam wiem.

Edit
Spoglądnijcie na wyraz "ogier" w cudzysłowiu i popatrzcie na tego konia. Myślę że mastahaha ma problemy ze sobą. Zwłaszcza że pisze "drugi" a to jest ten sam.

07.08.2006
21:02
[13]

szymaniak [ co? ]

Jakieś takie dziwnie krótkie nogi ma :) Albo mi się wydaje tak tylko.

07.08.2006
21:09
[14]

stanson [ Szeryf ]

Koń jak koń, szkapa jakich milion, sobie stoi grzecznie na polu i wpieprza trawe- nie kumam o co tu chodzi.

07.08.2006
21:10
[15]

Gaara [ Senator ]

spasiony jakiś

07.08.2006
21:10
smile
[16]

mastahaha [ Centurion ]

stanson, widziales kiedys konia?

Spojrz >

Teraz otworz pierwsze foto w tym temacie...

07.08.2006
21:11
smile
[17]

Theocraft [ Pretorianin ]

No bo on ma krótkie nogi, takie podobno w Azji są :)

07.08.2006
21:11
[18]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Czyli wedlug ciebie pigmej to nie czlowiek? Bo niski?

07.08.2006
21:11
[19]

szarzasty [ rammsteinick ]

fajne jezioro z tyłu.

07.08.2006
21:12
[20]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Brzydki ... to nie jest ten jakis kon huculskiego czy cos takiego ( nie pamietam nazwy )? Nie podoba mi sie .. zbyt zwalisty, jakis taki toporny sie zdaje ...

Ten obok natomiast, to jest piekny kon.

A o co chodzi wogole ?

Edit: Patrze na tego konia ktorego wkleiles i tak bardziej to mi on krowe przypomina. Niewatpliwie przemily zwierzak, ale wyglada tragicznie ..

07.08.2006
21:14
[21]

mastahaha [ Centurion ]

deTorquemada, wlasnie o to! ten twoj to kon fryzyjski tak jak ten z posta nr [16], piekne stworzenie, klasa.

moze jestem jakis dziwny ale jak zobaczylem "konia" z pierwszej fotki to zaczalem ryc jak dzika swinia.

jednak dla stansona to kon jak kon :-) czuje sie jakbym z baba o samochodach rozmawial, ferrari czy fiat, aston martin czy peugeot? woz jest woz.

07.08.2006
21:18
smile
[22]

Theocraft [ Pretorianin ]

Czyli wedlug ciebie pigmej to nie czlowiek? Bo niski?

czy ja psize jak rasista?

po prostu pisze, że w Azji jest taka odmiana koni... człowieku... co z Tobą :|

07.08.2006
21:18
[23]

stanson [ Szeryf ]

mastahaha --> dobra, to wytlumacze o co mi chodzi, bo nadal nie widze nic dziwnego w tym koniu. Moze tak najprosciej: sciagnij sobie pornola z Rocco w roli glownej i porownaj jego wyposażenie do swojego . Kumasz o co mi chodzi? Matka natura nieobliczalna jest :D

07.08.2006
21:19
[24]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Theocraft - to akurat nie bylo do ciebie, tylko do mastahaha. Ale wybaczam ci, ludzie sie myla.

07.08.2006
21:20
[25]

mastahaha [ Centurion ]

stanson rocco nie robi na mnie wrazenia. juz bardziej to jak dlugo moze niz jak dlugi jest.

nie dziwi cie jak kon ciagnie brzuch po ziemi? widziales kiedys konia? rozrozniasz harta od maciory?

07.08.2006
21:23
[26]

weiland66 [ Konsul ]

-konie łby pospuszczać
-czy konie mnie słyszą?

07.08.2006
21:23
[27]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

mastahaha --> No pewnie .. kon z posta 16 jest rowniez swietny. Nie znam sie na rasach/krwi/pochodzeniu ( czy jak to tam zwal ) ale jest roznica miedzy Koniem a koniem ;) Tamten to jakis oborowy "Kary" czy "Kasztan" albo cos takiego .. roznica jest kolosalna.

Kheh .. zdawalo mi sie, ze kazdy widzi, ze to jakis dziwny kon, ale widać nie ;) Nie interesuja sie tym widac niektorzy, choociaz to zdaje sie kwestia estetyki ...


Edit: Jeszcze jeden koń... ;)

Mnie sie podoba gra miesni i sciegien na tych zwierzakach .. zboczenie niespelnionego artysty :]

07.08.2006
21:24
[28]

mirencjum [ operator kursora ]

Piękny ten koń może nie jest , ale widać , że natyrał się w życiu jak koń . Czyli to koń .

07.08.2006
21:26
smile
[29]

stanson [ Szeryf ]

Kurw@ koń jak koń, jeden ma brzuch inny nie, coście sie przypieprzyli?

Nie palcie tyle zioła ;)

07.08.2006
21:27
[30]

Theocraft [ Pretorianin ]

Orlando wybacz :/ zaspany widać jestem, a poza tym posty się tu "sypią" z dużą prędkością...

jeszcze raz sorki :/

Nie znam się na koniach, ale wydaje mi się że ten koń fryzyjski czy jak to jakaś "piękna krew" musi być... coś jak czysty królewicz wśród koni... ach, cudowny

07.08.2006
21:32
smile
[31]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Jej no, przeciez napisalem, ze ci wybaczylem.

07.08.2006
21:33
smile
[32]

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]

A to nie jest kucyk czasem na pierwszym zdjęciu ZIąąąąąąąąą?

07.08.2006
21:33
smile
[33]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

statson --> Mniej piwa, to moze zauwazysz roznice ;) Tamten kuń, to jakiś mutant czarnobylski ... kheh

07.08.2006
21:40
[34]

M@rine [ Mariner of Inet ]


Wikipedia mówi że koń to koń i nic tego nie zmieni. Do tego konie dzielą się na rasy a nie na "mutanty czarnobylskie" i na te którym "widać ścięgna i mięśnie". Dla mnie wyśmiewanie się z tego konia i porównywania go do tych wystawowych i wyścigowych to żenada. Na dodatek ktoś kto patrzy na tego zwykłego konia zaczyna "ryc jak dzika swinia" to chyba normalny nie jest.

07.08.2006
21:43
[35]

ereyty [ Bragiel ]

O co chodzi w tym wątku? Są tu jakieś podteksty, jakieś aluzje do Pisu, do Kaczyńskiego? Czy raczej do Giertycha?
Nie rozumiem...Jest tu jakieś drugie dno?.
Konie jak to konie....

07.08.2006
21:50
[36]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

M@rine --> Wikipedia mowiła rowniez ze Rysio z Klanu to kosmita wiec autorytetem encykkolpedycznym nie jest dla mnie zadnym. Jezeli nie widzisz roznicy miedzy tymi konmi to wybacz, ale wybierz sie do pierwszej lepszej stadniny i przyjzyj sie koniom ktore sie "tylko" ujezdza i zobaczysz, ze naprawde wygladaja o niebo lepiej niz ten z pierwszej fotki i mimo, ze nie sa "wystawowymi ani wyscigowymi". Zenade to Ty przedstawiasz, bo plujesz sie niewiadomo o co ...

Eot odemnie dla Pana ktory sie czepia slowek i do tego jeszcze mnie obraza.

07.08.2006
21:57
[37]

stanson [ Szeryf ]

deTorquemada --> robisz z siebie idiote. Porownywanie zwyklej szkapy do konia wyscigowego, wysmiewajac sie przy tym z tego pierwszego - to jest wedlug ciebie ok? Bo dla mnie dziwne co najmniej. Idz spac moze.

Wrzuc tu swoje zdjecie, ja stwierdze, ze masz krzywy nos albo ze po prostu masz oblesna wedlug mnie twarz i objasnie, ze jednak jest roznica miedzy człowiekiem a Człowiekiem... :D

07.08.2006
21:59
[38]

sidney22 [ positive vibration ]

hih urocze

07.08.2006
21:59
[39]

M@rine [ Mariner of Inet ]



Przepraszam, ale ktoś kto nie rozróżnia wikipedii od nonsensopedii ma odróżniać konia od konia? Pff. Panie daj se spokój. Zwłaszcza że nie twierdze że ten koń jest taki sam jak inne, tylko że koń to koń jak sama nazwa wskazuje. A co do wyglądu to masz racje jest brzydszy od innych ale TO JEST KOŃ a nie mutant czarnobylski.

07.08.2006
22:01
smile
[40]

Sznapi [ Parufka ]

Też wolę chomiki...

08.08.2006
00:57
[41]

mastahaha [ Centurion ]

stanson, nie rozumiesz w czym rzecz.

Otoz na pierwszych fotach widnieje KUCYK, jak ktos slusznie zauwazyl. Dla mnie to obrzydliwe stworzenie (wystarczy porownac z fotkami nr [16] i dalszymi), a kosztuje kosmiczne pieniadze (akurat za tego wyzej moja kumpela dala 10 tys zlotych, ma takich... 8). To nie jest zaden przetyrany kon, nic z tych rzeczy. Od malego sluzy jako brzydka zabawka bogatych dzieci jak to z kucykami bywa. To nie jest zwykla szkapa a cos na wzor PUDLA czy YORKA z krainy psow. Dociera? To jest najpiekniejszy kon jakiego moze sobie bachor wymarzyc i to mnie cholera dziwi bo ten nibykon wyglada jakby mial zespol downa.

Zastanawia mnie po prostu po co cos takiego kupowac?!

M@rine, wikipedia nie mowi, ze kucyk to kon :-) Porownanie na zasadzie "jastrzab to orzel".

08.08.2006
02:10
[42]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

"a z kota kisiel i ciastka" :)

08.08.2006
16:10
[43]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Kheh ...

statson --> Jezeli Ty faktycznie nie widzisz roznicy miedzy tymi konmi, to ta dyskusja jest po prostu smieszna. Mowie wyraznie, zajrzyj sobie do pierwszej lepszej stadniny i znajdz mi tam takiego konia jak ten na zdjeciu pierwszym. Nie bedzie takiego i co wiecej nie bedzie tam rowniez koni "wyścigowych"", ale beda o niebo lepsze w prezencji niz ten tutaj ... I prosze, powiedz mi jeszcze, ze sam nigdy nie miales polewki z glupio wygladajacego psa lub innego zwierzaka ... ( jak ten obok na zdjeciu np. bo to jest pies, wiec mam nadzieje, ze nie brechtasz ani sie nie brzydzisz )

Jezeli chodzi zas o porownanie fotografi mojej osoby, to nie komentuje, bo to zbyt prostackie zagranie, ale pasujace do Ciebie.

M@rine --> Mea Culpa z Rysiem z Klanu. Niemniej, koń to koń, no pewnie, przecież nie twierdze nic innego. A "mutant czarnobylski" w tym znaczeniu, mialo byc zartobliwie ujete. Widac rozne poczucia humorow sa rozne rozumiane na forum ..



08.08.2006
16:14
[44]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Zwykła szkapa stojąca na polu...

08.08.2006
16:15
smile
[45]

Deepdelver [ Legend ]

Co wy tam wiecie o małych koniach >>>

08.08.2006
16:38
smile
[46]

gladius [ Subaru addict ]

deTorquemada - czy toto na zdjęciu to Salacious Crumb z Powrotu Jedi? I czemu ma 6 pazurów w jednej łapie?

08.08.2006
16:47
[47]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

gladius --> Khehehe .. nie tym razem ale porownanie niezle. To Sam "Najbrzydszy pies swiata" - Wygral kilka konkursow w takiej tematyce. Nizej krotki opis .. w necie wiecej o nim bedzie ...


Sam jest psem o bardzo nietypowej "urodzie" jak na psa. Jedyną sierść jaką posiada, to mała kępka kłaków na jego głowie. Reszta jego pomarszczonego ciała jest pokryta ciemnymi plamkami. Dodatkowo Samowi urody dodają jego żółte, krzywe zęby. Jak by tego było mało, to Sam jest całkowicie ślepy i nawet nie ma źrenic, więc białka w jego oczach już całkowicie sprawiają, że Sam wygląda bardziej jak przybysz z kosmosu, a nie pies.

08.08.2006
16:48
smile
[48]

ewelina_m [ secret ]

stanson ---> pierwszy post wymiata :D

08.08.2006
16:51
[49]

gladius [ Subaru addict ]

Ha, ikona popkultury... I za życia i po śmierci... jak Elvis.

08.08.2006
16:59
smile
[50]

sasquath_ [ Konsul ]

sam mozesz byc konikiem,;)

08.08.2006
17:09
[51]

gladius [ Subaru addict ]

Hmmm... jaka dziwna linka. I ta rączka jakaś niezbyt wygodna.

08.08.2006
17:14
smile
[52]

ejpi [ Shit Happens ]

To normalne, że w Azji są niższe konie, bo jakby azjaci się wdrapali na standardowe.

08.08.2006
17:18
smile
[53]

sasquath_ [ Konsul ]

gladius... teraz zawali Ci sie caly swiat:

spoiler start

to nie jest raczka

spoiler stop

08.08.2006
17:22
smile
[54]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Eeeee... Jeżeli to nie jest rączka to do dupy z takim urządzeniem.

08.08.2006
17:23
[55]

gladius [ Subaru addict ]

No właśnie, skoro nie rączka, to co? Może kołek do dupy? Ech...

08.08.2006
17:23
smile
[56]

...NathaN... [ The Godfather ]

jakby azjaci się wdrapali na standardowe.

08.08.2006
18:32
[57]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

wole psy i koty i króliki

08.08.2006
21:25
smile
[58]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Z koniem jest wszystko w porządku. Ziemia w tym miejscu musi być namoknięta i po prostu się mu kopyta nieco wcisnęły.

W ten sposób ma bliżej pyskiem do życiodajnej trawy.

08.08.2006
22:04
[59]

lo0ol [ Jónior ]

nawiazujac do tematu to macie jeszcze moja fotke z rajdu polski 2005



All rights reserved.

08.08.2006
22:10
[60]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Kurwa, kucyk to jakieś nienormalny koń? Po prostu inny gatunek. Na takie samej zasadzie powinienem sie śmaić z węży bo to przecież upośledzone jaszczurki bez nóg.

08.08.2006
23:48
smile
[61]

Krees [ Generaďż˝ ]

nawiazujac do tematu to macie jeszcze moja fotke z rajdu polski 2005


Eeee... jesteś ten na górze, czy ta na dole?? ;)










Sorry, ale po prostu nie mogłem się powstrzymać po tym, jak zaplułem monitor :D.

08.08.2006
23:59
smile
[62]

zelka [ Strider ]

Koń jaki jest każdy widzi.

09.08.2006
00:01
smile
[63]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

lo0ol -> n/c

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.