GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak otworzyc port w routerze?

07.08.2006
20:16
[1]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

jak otworzyc port w routerze?

mam zewn IP ale teraz zamontowalem sobie router, i mam pytanie jka otworzyc sobie port i przypisac wewn IP do komputerow? bo teraz przypisuje mi IP wewn automatycznie (to by chyba moglo zostac), a chce zrobic tak jka kiedys mialem w mojej sieci ze mialem wewn IP i otwarty port i mialem high ID na emule i active na DC++

router to linksys wireless-G model WRT54G

07.08.2006
20:18
[2]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Musisz zrobić przekierowanie odpowiednich portów (port forwarding) na IP danej maszyny w sieci LAN.

07.08.2006
20:19
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

07.08.2006
20:19
[4]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

wlasnie przegladalem ustawienia panelu admina i troche nie wiem gdzie szukac

moze to port forwarding mnie naprowadzi troche

07.08.2006
20:21
[5]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

W moim routerze robi się to w zakładce Virtual Servers lub Port Triggering.

07.08.2006
20:35
[6]

Plantator [ Prokonsul ]

I przedewszystkim ip wewnętrzne muszą być stałe, a nie przydzielane automatycznie.

07.08.2006
20:45
[7]

maciek_ssi [ 2097 ]

09.08.2006
00:28
smile
[8]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

nei wiem w sumie ktora odpowiedz mi zadzialala bo przeroilem wszytskie chyba ta Narmo w kadym razie dzieki wszystkim:]] hula jak trzeba wszytsko, a na koniec sie okazalo ze Kerio blokuje porty bo zamiast sie pytac o kazdy programto jakos mi mula puszczal w obie strony ale portu nie i stad lowid, ale tak czy siak zebym mial high id musialem te porty "sforwardowac"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.