GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy Demo

07.08.2006
20:14
[1]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy Demo

O 19:30 odbyla sie premiera wersji demonstracyjnej LEGO Star Wars II: The Original Trilogy
Warto zajrzec poki jescze nie ma gry na GOLu:

08.08.2006
02:01
[2]

rafaleon [ Konsul ]

Właśnie zasysam mam 31%.Jak pogram to dam znać czy gra jest lepsza od jedynki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.