GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam gry

07.08.2006
19:27
smile
[1]

Obiwan1992 [ Generaďż˝ ]

szukam gry

znacie jakąś gre na PC w której jest pływanie ?? a co myslicie o grze Athens 2004 ??

07.08.2006
19:31
[2]

mefek [ Pretorianin ]

Gta san andreas

07.08.2006
19:35
smile
[3]

igier01 [ Konsul ]

<------mefek

07.08.2006
19:37
smile
[4]

Joshua1990 [ Konsul ]

edit

igier01, nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale masz napisane 666 postów ;)

07.08.2006
19:38
smile
[5]

Thrud [ Generaďż˝ ]

w Gothic 1 i 2 tez mozna poplywac

07.08.2006
21:14
smile
[6]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

olimpiada sportowa 2004 to praktycznie to samo co Athens 2004 mam TO

07.08.2006
21:36
[7]

weiland66 [ Konsul ]

w złodzieju tez sie plywalo:)

07.08.2006
21:38
[8]

humanhead [ Pretorianin ]

????
Gra w której jest pływanie ? A na czym ta gra ma polegać ? Na wduszaniu dwóch przycisków ? ;)

07.08.2006
21:41
smile
[9]

hermin [ Vampir Krwi ]

San Andreas:D

W sumie jest kilka misji:D

07.08.2006
22:07
[10]

Obiwan1992 [ Generaďż˝ ]

miałem bardziej na mysli np: mistrzostwa w plywaniu

08.08.2006
10:38
[11]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

w os 2004 tam mozna biegac na iles meterków, pływać, strzelac z łuku :/ chyba, cos tam jeszcze :P

08.08.2006
10:45
[12]

Matt [ I Am The Night ]

igier01, nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale masz napisane 666 postów ;)

a tresci w nich tyle, ze nawet analfabeta by sie nie nameczyl probujac przeczytac.
Na komentarz tez szkoda slow.

...a zeby nie bylo, ze O/T to mozesz zagrac z w starozytne "Sink or Swim" ;)

08.08.2006
10:46
smile
[13]

robert461 [ Konsul ]

Driv3er tam mozna sobie poplywac

08.08.2006
10:48
smile
[14]

Gaara [ Senator ]

W serii The Elder Scrolls:)

08.08.2006
12:27
smile
[15]

Obiwan1992 [ Generaďż˝ ]

pogoda teraz niedopisuje to poplywam sobie na kompie <lol2>

08.08.2006
12:37
smile
[16]

MR.MANIAK [ Senator ]

Sid Meier's Pirates!

08.08.2006
14:28
[17]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

gta san andreas albo prince of persia

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.