
Obiwan1992 [ Generaďż˝ ]
szukam gry
znacie jakąś gre na PC w której jest pływanie ?? a co myslicie o grze Athens 2004 ??
mefek [ Pretorianin ]
Gta san andreas

igier01 [ Konsul ]
<------mefek

Joshua1990 [ Konsul ]
edit
igier01, nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale masz napisane 666 postów ;)

Thrud [ Generaďż˝ ]
w Gothic 1 i 2 tez mozna poplywac

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]
olimpiada sportowa 2004 to praktycznie to samo co Athens 2004 mam TO
weiland66 [ Konsul ]
w złodzieju tez sie plywalo:)
humanhead [ Pretorianin ]
????
Gra w której jest pływanie ? A na czym ta gra ma polegać ? Na wduszaniu dwóch przycisków ? ;)

hermin [ Vampir Krwi ]
San Andreas:D
W sumie jest kilka misji:D
Obiwan1992 [ Generaďż˝ ]
miałem bardziej na mysli np: mistrzostwa w plywaniu
Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]
w os 2004 tam mozna biegac na iles meterków, pływać, strzelac z łuku :/ chyba, cos tam jeszcze :P
Matt [ I Am The Night ]
igier01, nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale masz napisane 666 postów ;)
a tresci w nich tyle, ze nawet analfabeta by sie nie nameczyl probujac przeczytac.
Na komentarz tez szkoda slow.
...a zeby nie bylo, ze O/T to mozesz zagrac z w starozytne "Sink or Swim" ;)

robert461 [ Konsul ]
Driv3er tam mozna sobie poplywac

Gaara [ Senator ]
W serii The Elder Scrolls:)

Obiwan1992 [ Generaďż˝ ]
pogoda teraz niedopisuje to poplywam sobie na kompie <lol2>

MR.MANIAK [ Senator ]
Sid Meier's Pirates!
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
gta san andreas albo prince of persia