GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Drukowanie na kolorze

07.08.2006
19:23
[1]

Sensai3D [ Centurion ]

Drukowanie na kolorze

Witam chciałbym poprosić o pomoc w drukowaniu na kolorowym papierze. Przykładowo mam kartke w kolorze ciemno zielonym i chce na niej wydrukowac obrazki też zielone (żeby nie marnować tuszu) z białym napisem w tle. Jak to zrobić??

07.08.2006
20:11
[2]

Sensai3D [ Centurion ]

up.

07.08.2006
20:17
smile
[3]

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]

Nie zrobisz bialego napisu, bo w drukarce nie ma białego koloru :p

08.08.2006
10:35
smile
[4]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Heh. Jak wyżej. Jedyne wyjście to te białe napisy wykleić białymi literami (wyciętymi z białego papieru albo kupiona biała czcionka samoprzylepna)

08.08.2006
10:50
smile
[5]

robert461 [ Konsul ]

Zaluz firme która bedzie produkowala kardidze z bialym tuszem

08.08.2006
10:51
[6]

Gaara [ Senator ]

No wiesz... mężczyźni używają do tego innej farby...

08.08.2006
10:52
[7]

Azzie [ bonobo ]

Hehe ja tez kiedys szukalem bialego tuszu :) I kiszka...

08.08.2006
10:55
smile
[8]

robert461 [ Konsul ]

heheheh hyba ze jak skonczy sie kardidz i poszukacie bialego tuszu o tej samej gestosci to mozna pokombinowac

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.