Żóru [ Legionista ]
Rozmowy głosowe przez internet-jak?
Mam taką sprawę... Zna ktoś programik, dzięki któremu grając na przykład w WoWa będę mógł z dwoma kumplami gadać przez mikrofon?? Chodzi mi o to żebyśmy mieli połączenie głosowe przez internet.

«Malakai» [ Pretorianin ]
Najlepszy i darmowy jest chyba TeamSpeak... :)

davids89 [ Konsul ]
Skype jest dobry