GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rozmowy głosowe przez internet-jak?

07.08.2006
17:56
[1]

Żóru [ Legionista ]

Rozmowy głosowe przez internet-jak?

Mam taką sprawę... Zna ktoś programik, dzięki któremu grając na przykład w WoWa będę mógł z dwoma kumplami gadać przez mikrofon?? Chodzi mi o to żebyśmy mieli połączenie głosowe przez internet.

07.08.2006
18:05
smile
[2]

«Malakai» [ Pretorianin ]

Najlepszy i darmowy jest chyba TeamSpeak... :)

07.08.2006
18:37
smile
[3]

davids89 [ Konsul ]

Skype jest dobry

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.