GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Brak dzwięku :(

07.08.2006
15:41
smile
[1]

KoSmIt [ Just... Kosmit ]

Brak dzwięku :(

Nie wiem dlaczego ale nie działa mi dźwięk... Wszystko zaczęło się od problemów z poprzednią kartą która wymontowałem mic przestal działać... Teraz po włączeniu karty na płycie głownej w biosie i zainstalowaniu do niej sterwnikow dziala mi mikrofon(tj jak mówię to w rejestratorze odczytuje) ale nie ma dźwięku... Dźwięk w ocjach nie jest wyciszony, więc może pominąłem coś w biosie...

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem??

07.08.2006
15:58
smile
[2]

Sephirothl [ Pretorianin ]

wgrać nowy bios?

07.08.2006
16:01
smile
[3]

KoSmIt [ Just... Kosmit ]

Co?? poprzednia karta mi działała...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.