
KoSmIt [ Just... Kosmit ]
Brak dzwięku :(
Nie wiem dlaczego ale nie działa mi dźwięk... Wszystko zaczęło się od problemów z poprzednią kartą która wymontowałem mic przestal działać... Teraz po włączeniu karty na płycie głownej w biosie i zainstalowaniu do niej sterwnikow dziala mi mikrofon(tj jak mówię to w rejestratorze odczytuje) ale nie ma dźwięku... Dźwięk w ocjach nie jest wyciszony, więc może pominąłem coś w biosie...
Wie ktoś jak rozwiązać ten problem??

Sephirothl [ Pretorianin ]
wgrać nowy bios?

KoSmIt [ Just... Kosmit ]
Co?? poprzednia karta mi działała...