GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Portale informatyczne

07.08.2006
15:29
smile
[1]

Pawlik_Orginal [ Centurion ]

Portale informatyczne

Co sądzicie o różnych portalach informatycznych jak:





Osobiscie uwazam ze sa najchetniej odwiedzane przez internautow szczegolnie poczatkujacych ze wzgledu na ich ciekawa tresc i rozne porady.

A czy wam kiedys pomogly?

07.08.2006
15:30
[2]

tygrysek [ behemot ]

chip kłamie

07.08.2006
15:33
smile
[3]

Pawlik_Orginal [ Centurion ]

W czym cie oklamal ?? ja najczęsciej teraaz na siedze bo fajny nowy portalek a bo chipie jedynie bylem tyko se sciagalem programiki :)

07.08.2006
15:35
smile
[4]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

PCLab.pl rulez :).
To loozik.be to jakas kupa z kolei :].

07.08.2006
15:39
[5]

tygrysek [ behemot ]

Pawlik_Orginal --> miałem okazję współpracować wiele lat temu z chipem papierkowym i całą redakcją testerów. jedna wielka ściema

07.08.2006
15:57
[6]

pecet007 [ Talk to the claw ]

ja czytam najczęściej



-- szczególnie polecam fanom nowych gadżetów

z takich powiedzmy 'informatycznych' rzeczy

a tu pełna lista tego co subskrybuję przez rssy, jakby ktoś chciał ;]













no i jeszcze z takich technologiczno, nie technologicznych czytam, czy raczej przeglądam zasoby:



a Chip jeśli chodzi o edycję papierową to kiedyś kupowałem i nie narzekałem ;], obecnie tylko PCWK do poczytania w kibelku

07.08.2006
16:18
[7]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

tygrysek --> moglbys napisac cos wiecej o tym chipie?

07.08.2006
16:36
[8]

Kyahn [ Rossonero ]

tygrysek ----> ale tomshardware też obiektywnością nie grzeszy, wiele zostało kiedyś powiedziane/napisane o artykułach
"sponsorowanych" umieszczanych na jego łamach.

IMO zawsze warto sprawdzać interesującą nas rzecz na wielu portalach, w celu potwierdzenia wiarygodności.

07.08.2006
17:02
[9]

Madril [ I Want To Believe ]

tygrysek --> Tom's Hardware PL jakoś niezbyt aktualne jest, dawno tam nie byłem, może wiesz czemu nieaktualne? Strona światowa ma się dobrze... :)

08.08.2006
14:07
smile
[10]

Pawlik_Orginal [ Centurion ]

Jeśli chozi o papierki to owszem kumpel tez narzekał ale mi chodzi o portale czyli to co w necie :) Gazety to przeszłość :P

08.08.2006
14:17
[11]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Imho PCLab jest bardzo fajny. Kiedyś przeglądałem też inne, ale ostatnio głównie tylko ten portal.

08.08.2006
14:25
[12]

tygrysek [ behemot ]

alexej, Kyahn, Madril --> zostało opłacone moje milczenie, dlatego nic nie powiem. ale uwierzcie mi że kłamie. a co do toms'a to dlatego jest niezbyt aktualny bo tam ludzie za małe pieniądze działają w celu określenia rzeczywistości i prawdy

08.08.2006
14:37
[13]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

tygrysek --> Przypomina mi się film Informator ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.