
Pawlik_Orginal [ Centurion ]
Portale informatyczne
Co sądzicie o różnych portalach informatycznych jak:
Osobiscie uwazam ze sa najchetniej odwiedzane przez internautow szczegolnie poczatkujacych ze wzgledu na ich ciekawa tresc i rozne porady.
A czy wam kiedys pomogly?
tygrysek [ behemot ]
chip kłamie

Pawlik_Orginal [ Centurion ]
W czym cie oklamal ?? ja najczęsciej teraaz na siedze bo fajny nowy portalek a bo chipie jedynie bylem tyko se sciagalem programiki :)

Loon [ jaki by tu stopien? ]
PCLab.pl rulez :).
To loozik.be to jakas kupa z kolei :].
tygrysek [ behemot ]
Pawlik_Orginal --> miałem okazję współpracować wiele lat temu z chipem papierkowym i całą redakcją testerów. jedna wielka ściema
pecet007 [ Talk to the claw ]
ja czytam najczęściej
-- szczególnie polecam fanom nowych gadżetów
z takich powiedzmy 'informatycznych' rzeczy
a tu pełna lista tego co subskrybuję przez rssy, jakby ktoś chciał ;]
no i jeszcze z takich technologiczno, nie technologicznych czytam, czy raczej przeglądam zasoby:
a Chip jeśli chodzi o edycję papierową to kiedyś kupowałem i nie narzekałem ;], obecnie tylko PCWK do poczytania w kibelku
alexej [ Piwny Mędrzec ]
tygrysek --> moglbys napisac cos wiecej o tym chipie?
Kyahn [ Rossonero ]
tygrysek ----> ale tomshardware też obiektywnością nie grzeszy, wiele zostało kiedyś powiedziane/napisane o artykułach
"sponsorowanych" umieszczanych na jego łamach.
IMO zawsze warto sprawdzać interesującą nas rzecz na wielu portalach, w celu potwierdzenia wiarygodności.
Madril [ I Want To Believe ]
tygrysek --> Tom's Hardware PL jakoś niezbyt aktualne jest, dawno tam nie byłem, może wiesz czemu nieaktualne? Strona światowa ma się dobrze... :)

Pawlik_Orginal [ Centurion ]
Jeśli chozi o papierki to owszem kumpel tez narzekał ale mi chodzi o portale czyli to co w necie :) Gazety to przeszłość :P
Thomolus [ Generaďż˝ ]
Imho PCLab jest bardzo fajny. Kiedyś przeglądałem też inne, ale ostatnio głównie tylko ten portal.
tygrysek [ behemot ]
alexej, Kyahn, Madril --> zostało opłacone moje milczenie, dlatego nic nie powiem. ale uwierzcie mi że kłamie. a co do toms'a to dlatego jest niezbyt aktualny bo tam ludzie za małe pieniądze działają w celu określenia rzeczywistości i prawdy
Narmo [ Naczelny Maruda ]
tygrysek --> Przypomina mi się film Informator ;)