Sznapi [ Parufka ]
Skąd można ściągnąć dobre emulatory? (legalnie!)
j.w.
Interesuje mnie PSP, GBA, NDS itd.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Emulatory CZEGO?
pecet007 [ Talk to the claw ]
no właśnie czego, po za tym większość emulatorów jest legalna, bo są po prostu darmowe, a często także opensource
pecet007 [ Talk to the claw ]
GBA -
emulatory NDS istnieją, ale emulacja jest taka że na razie można dać sobie spokój, parę homebrew produkcji się już da odpalić
PSP nie słyszałem o emulatorze tej konsolki, ale może to tylko moja nie wiedza
po za tym polecam

Sznapi [ Parufka ]
Dobra dzięki!