GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skąd można ściągnąć dobre emulatory? (legalnie!)

07.08.2006
14:37
[1]

Sznapi [ Parufka ]

Skąd można ściągnąć dobre emulatory? (legalnie!)

j.w.

Interesuje mnie PSP, GBA, NDS itd.

07.08.2006
14:38
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Emulatory CZEGO?

07.08.2006
14:39
[3]

pecet007 [ Talk to the claw ]

no właśnie czego, po za tym większość emulatorów jest legalna, bo są po prostu darmowe, a często także opensource

07.08.2006
14:46
[4]

pecet007 [ Talk to the claw ]


GBA -
emulatory NDS istnieją, ale emulacja jest taka że na razie można dać sobie spokój, parę homebrew produkcji się już da odpalić
PSP nie słyszałem o emulatorze tej konsolki, ale może to tylko moja nie wiedza

po za tym polecam

07.08.2006
14:49
smile
[5]

Sznapi [ Parufka ]

Dobra dzięki!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.