dzioora [ Junior ]
Poszukuję piosenki.
Szanowni forumowicze!
Od kilku dni po mojej głowie pałęta się zasłyszana w jednej z telewizyjnych stacji muzycznych melodia. Moje usilne poszukiwania tytułu lub wykonawcy tej pieosenki nie dały rezultatu.
W teledysku do owej piosenki występuje czarnoskóry piosenkarz w kaskaderskim stroju, owy artysta ma zamiar podjąć się niebezpiecznej próby lotu miniaturową rakietą, jego dziewczyna ("wylaszczona" blondynka posiadająca olbrzymie (prawdopodobnie silikonowe) piersi) stara się powstrzymać go przed tym heroicznym czynem. Bohater teledysku nie przejmuję się zbytnio wybranką swojego serca, i podejmumuję się zadania. Chwilę po starcie rakieta rozbija się, i tym oto smutnym akcentem teledysk dobiega końca.
Teledysk jest stylizowany na trochę starszy niż w rzeczywistości jest. Utwór utrzymany jest w hipp-hop'owym rytmie.
Byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby któryś z forumowiczów podał jakikolwiek namiar na ową piosenkę.
Dziękuję i pozdrawiam:
dzioora
elo.ziom [ Centurion ]
Chyba wiem o jaką piosenkę Ci chodzi. Słyszałem ją jakiś czas temu na Vivie albo MTV. Już nie pamiętam. Tytuł także znam, ale mam go na końcu języka. Jak sobie przypomne na pewno napiszę.
dzioora [ Junior ]
Dziekuje Ci szlachetny elo.ziom'ie, juz znalazłem poszukiwany utwór. Stworzyl go niejaki Kanye West współpracując z Lupo Fiasco, piosenka nosi zaszczytny tytuł "Touch the sky". Dziękuję za pomoc
weiland66 [ Konsul ]
murzyn i blondi z balonami, to tylko w teledyskach moze sie zdarzyc

Almera [ Junior ]
Mam wielką prośbe bo kiedy szukałem muzy z Tokyo drift z momętu co ten czarny pokazuje swoją bryke przy gararzu ktos mi napisał ze to jest
grits -my life be like
ale nigdzie tego znalesc do sciągnięcia niemoge niewiem może to jest zła nuta albo niewiem
niech mi ktos pomoze a jak ktos ma tą nute to niech mi przesle na emaila [email protected]
z góry Thx:D

robert461 [ Konsul ]
no jak byla blondynka i murzyn to bylo jeszcze cos

Boroova [ Lazy Bastard ]
Przeciez to nie zwykla blondynka, tylko Pamela Andreson Lee - jedyna w swoim rodzaju...Jak mogliscie jej nie rozpoznac?

piokos [ Malpa w czerwonym ]
jakim cudem nikt nie słyszał na tym forum o Kanye West?
zarith [ ]
kanye west - touch the sky
...a, już ktoś napisał:)