GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuję piosenki.

07.08.2006
14:31
[1]

dzioora [ Junior ]

Poszukuję piosenki.

Szanowni forumowicze!

Od kilku dni po mojej głowie pałęta się zasłyszana w jednej z telewizyjnych stacji muzycznych melodia. Moje usilne poszukiwania tytułu lub wykonawcy tej pieosenki nie dały rezultatu.
W teledysku do owej piosenki występuje czarnoskóry piosenkarz w kaskaderskim stroju, owy artysta ma zamiar podjąć się niebezpiecznej próby lotu miniaturową rakietą, jego dziewczyna ("wylaszczona" blondynka posiadająca olbrzymie (prawdopodobnie silikonowe) piersi) stara się powstrzymać go przed tym heroicznym czynem. Bohater teledysku nie przejmuję się zbytnio wybranką swojego serca, i podejmumuję się zadania. Chwilę po starcie rakieta rozbija się, i tym oto smutnym akcentem teledysk dobiega końca.
Teledysk jest stylizowany na trochę starszy niż w rzeczywistości jest. Utwór utrzymany jest w hipp-hop'owym rytmie.
Byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby któryś z forumowiczów podał jakikolwiek namiar na ową piosenkę.
Dziękuję i pozdrawiam:
dzioora

07.08.2006
18:49
[2]

elo.ziom [ Centurion ]

Chyba wiem o jaką piosenkę Ci chodzi. Słyszałem ją jakiś czas temu na Vivie albo MTV. Już nie pamiętam. Tytuł także znam, ale mam go na końcu języka. Jak sobie przypomne na pewno napiszę.

07.08.2006
21:29
[3]

dzioora [ Junior ]

Dziekuje Ci szlachetny elo.ziom'ie, juz znalazłem poszukiwany utwór. Stworzyl go niejaki Kanye West współpracując z Lupo Fiasco, piosenka nosi zaszczytny tytuł "Touch the sky". Dziękuję za pomoc

07.08.2006
21:42
[4]

weiland66 [ Konsul ]

murzyn i blondi z balonami, to tylko w teledyskach moze sie zdarzyc

08.08.2006
10:53
smile
[5]

Almera [ Junior ]

Mam wielką prośbe bo kiedy szukałem muzy z Tokyo drift z momętu co ten czarny pokazuje swoją bryke przy gararzu ktos mi napisał ze to jest
grits -my life be like
ale nigdzie tego znalesc do sciągnięcia niemoge niewiem może to jest zła nuta albo niewiem
niech mi ktos pomoze a jak ktos ma tą nute to niech mi przesle na emaila [email protected]
z góry Thx:D

08.08.2006
10:57
smile
[6]

robert461 [ Konsul ]

no jak byla blondynka i murzyn to bylo jeszcze cos

08.08.2006
10:59
smile
[7]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Przeciez to nie zwykla blondynka, tylko Pamela Andreson Lee - jedyna w swoim rodzaju...Jak mogliscie jej nie rozpoznac?

08.08.2006
11:02
smile
[8]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

jakim cudem nikt nie słyszał na tym forum o Kanye West?

08.08.2006
11:08
[9]

zarith [ ]

kanye west - touch the sky


...a, już ktoś napisał:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.