GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Regionizacja

07.08.2006
13:52
smile
[1]

EG2006_18243373 [ Legionista ]

Regionizacja

Słyszałem że z filmami na psp jest jakaś regionizacja.Czy tak samo jest z softami na psp?Jeżeli tak to POLSKA jest w jakim regionie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.