
olivier [ Senator ]
Nasionka Marihuany dla 'Holendrów' ?
Z wielkim zdziwieniem natrafiłem na taką oto stronkę:
Minas Morgul [ Senator ]
AFAIR nasionka same w sobie nie są nielegalne.
zarith [ ]
dokładnie. nie są.
Azzie [ bonobo ]
W Polsce mozna legalnie posiadac nasiona :)
Problem sie zaczyna jak przypadkiem wypadna Ci w ogrodzie :)
Lookash [ Senator ]
A czemu tu się dziwić? Żeby się niebiescy nie czepiali, to napisali, że to strona dla Holendrów, a i tak każdy wie, o co chodzi. Ka pi szi?
Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]
FEST podniecil sie ze znalaazl strone z NASPIONAMI ;|
wpisz w google.pl (szukaj w polskich stronach)
-Sklepy z Nasionami Marihuany i znajdzie ci w chu.... :)