GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nasionka Marihuany dla 'Holendrów' ?

07.08.2006
11:38
smile
[1]

olivier [ Senator ]

Nasionka Marihuany dla 'Holendrów' ?

Z wielkim zdziwieniem natrafiłem na taką oto stronkę:

07.08.2006
11:40
[2]

Minas Morgul [ Senator ]

AFAIR nasionka same w sobie nie są nielegalne.

07.08.2006
11:42
[3]

zarith [ ]

dokładnie. nie są.

07.08.2006
11:43
[4]

Azzie [ bonobo ]

W Polsce mozna legalnie posiadac nasiona :)

Problem sie zaczyna jak przypadkiem wypadna Ci w ogrodzie :)

07.08.2006
11:44
[5]

Lookash [ Senator ]

A czemu tu się dziwić? Żeby się niebiescy nie czepiali, to napisali, że to strona dla Holendrów, a i tak każdy wie, o co chodzi. Ka pi szi?

07.08.2006
11:48
[6]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

FEST podniecil sie ze znalaazl strone z NASPIONAMI ;|
wpisz w google.pl (szukaj w polskich stronach)
-Sklepy z Nasionami Marihuany i znajdzie ci w chu.... :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.