
eJay [ Gladiator ]
Muza na podróż:)
Czeka mnie dziś prawie 16h podróż przez Europe, szukam jakiejś dobrej muzy, która ukoi ten czas:) Typ muzyki różny:) Szukam dobrych kawałków.

DeLordeyan [ The Edge ]
Rock - U2, Franz Ferdinand, Red Hot Chili Peppers, Ian Gillan
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
OST z Shreka 1 i 2, Kill Bill'a 1 i 2, Pulp Fiction/
Muza z stacji radiowych z VC (Flash FM i V-Rock) i SA (Radio Los Santos, K-DST, Radio-X)
sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]
polecam piosenki zespolu Coma :) np z ostatniej plyty kawalek System badz Listopad: )
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
OST z MGS3 szczególnie główny motyw :)
może nową płyte Red Hot Chili Peppers ? :)
Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]
Children of bodom - Mask of Sanity
Children of bodom - Next in line
Children of bodom- Hate Me !
Slipknot - Wait & Bleed
Slipknot - Left Behind :)
to powinno "ukoic"
eJay [ Gladiator ]
up
tylko bez metalu:)

Klivert [ Konsul ]
Polski Hip Hop! Broń Boże nie bież Mandaryny- grozi depresją!
pasta007 [ Pretorianin ]
eJay - gdzie jadziesz ? :)
A tak wogóle to może jakiś house ?
eJay [ Gladiator ]
Kierunek - Norwegia.