GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Muza na podróż:)

07.08.2006
11:31
smile
[1]

eJay [ Gladiator ]

Muza na podróż:)

Czeka mnie dziś prawie 16h podróż przez Europe, szukam jakiejś dobrej muzy, która ukoi ten czas:) Typ muzyki różny:) Szukam dobrych kawałków.

07.08.2006
11:37
smile
[2]

DeLordeyan [ The Edge ]

Rock - U2, Franz Ferdinand, Red Hot Chili Peppers, Ian Gillan

07.08.2006
11:41
[3]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

OST z Shreka 1 i 2, Kill Bill'a 1 i 2, Pulp Fiction/
Muza z stacji radiowych z VC (Flash FM i V-Rock) i SA (Radio Los Santos, K-DST, Radio-X)

07.08.2006
11:42
[4]

sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]

polecam piosenki zespolu Coma :) np z ostatniej plyty kawalek System badz Listopad: )

07.08.2006
11:43
[5]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

OST z MGS3 szczególnie główny motyw :)
może nową płyte Red Hot Chili Peppers ? :)

07.08.2006
11:44
[6]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

Children of bodom - Mask of Sanity
Children of bodom - Next in line
Children of bodom- Hate Me !
Slipknot - Wait & Bleed
Slipknot - Left Behind :)
to powinno "ukoic"

07.08.2006
12:27
[7]

eJay [ Gladiator ]

up

tylko bez metalu:)

07.08.2006
12:32
smile
[8]

Klivert [ Konsul ]

Polski Hip Hop! Broń Boże nie bież Mandaryny- grozi depresją!

07.08.2006
12:32
[9]

pasta007 [ Pretorianin ]

eJay - gdzie jadziesz ? :)

A tak wogóle to może jakiś house ?

07.08.2006
12:41
[10]

eJay [ Gladiator ]

Kierunek - Norwegia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.