GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Piraci z Karaibów: będzie 3 część?

07.08.2006
10:55
[1]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Piraci z Karaibów: będzie 3 część?

Bo 2 zakończyła się dość ciekawie, a nie chcę tutaj spoilerować... możliwe że "3" jest już zapowiedziana nawet, a ja nic nie wiem. :P CHociaż wątpię... więc jak myślicie?

07.08.2006
10:56
smile
[2]

hopkins [ Zaczarowany ]

od dawna wiadomo, ze bedzie 3 czesc :) Disney zapowiadal 3 czesci, wiec ...

07.08.2006
10:56
[3]

zarith [ ]

zapowiedziana i nawet w większości nakręcona(kręcili 2 i 3 razem)

07.08.2006
10:56
[4]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

07.08.2006
11:02
smile
[5]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Przypomnial mi sie Matrix...

07.08.2006
11:23
smile
[6]

zarith [ ]

to teraz lepiej niech ci się przypomni władca pierścieni:)

08.08.2006
07:14
[7]

Obiwan1992 [ Generaďż˝ ]

wejdz na https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5185993&N=1 ---> to moj watek o piatach

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.