kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Piraci z Karaibów: będzie 3 część?
Bo 2 zakończyła się dość ciekawie, a nie chcę tutaj spoilerować... możliwe że "3" jest już zapowiedziana nawet, a ja nic nie wiem. :P CHociaż wątpię... więc jak myślicie?

hopkins [ Zaczarowany ]
od dawna wiadomo, ze bedzie 3 czesc :) Disney zapowiadal 3 czesci, wiec ...
zarith [ ]
zapowiedziana i nawet w większości nakręcona(kręcili 2 i 3 razem)
Narmo [ Naczelny Maruda ]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Przypomnial mi sie Matrix...

zarith [ ]
to teraz lepiej niech ci się przypomni władca pierścieni:)
Obiwan1992 [ Generaďż˝ ]
wejdz na https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5185993&N=1 ---> to moj watek o piatach