GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skype & Windows 98

07.08.2006
10:45
smile
[1]

ObiOneMP [ Pretorianin ]

Skype & Windows 98

Czy istnieje możliwość żeby Skype działał poprawnie pod Win98? Problem polega na tym ,że czasem wywali komunikat: problem z urządzeniem nagrywającym/odtwarzającym. A po zakończeniu rozmowy i naciśnięciu czerwonej słuchawki aplikacja zawiesza się. Wiem ,że twórcy Skype nie robili testów na Win98 i ogólnie nie zalecają używanie programu na tym OS. Niestety nie ma wyjścia. Może jest jakiś sposób?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.