
ObiOneMP [ Pretorianin ]
Skype & Windows 98
Czy istnieje możliwość żeby Skype działał poprawnie pod Win98? Problem polega na tym ,że czasem wywali komunikat: problem z urządzeniem nagrywającym/odtwarzającym. A po zakończeniu rozmowy i naciśnięciu czerwonej słuchawki aplikacja zawiesza się. Wiem ,że twórcy Skype nie robili testów na Win98 i ogólnie nie zalecają używanie programu na tym OS. Niestety nie ma wyjścia. Może jest jakiś sposób?