GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tenis - polećcie jakąś dobrą rakietę

07.08.2006
10:32
[1]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Tenis - polećcie jakąś dobrą rakietę

Witam!

Szukam dla siebie jakiejś rakiety tenisowej. Cenę zakładam w przedziale 150-260zł.
Zależy mi oczywiście na dużym główce (ok 100-110 cali) oraz żeby była lekka.

:)

07.08.2006
10:33
[2]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Dawno nie gralem i sie nie interesuje ale cos z Head'a raczej...

07.08.2006
10:36
smile
[3]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Head/Wilson/Dunlop. To oczywiste.
Szukam czegoś konkretnego, o czym się może ktoś wypowiedzieć.

Firmy też znam :|

Wczoraj oglądałem

Pasuje mi. Co sądzicie o niej?

07.08.2006
10:38
[4]

jiker [ Gladiator ]

legrooch --> Za taka cene to raczej niczego konkretnego i nowego nie znajdziesz. Tylko uzywane. Nawet na allegro.

07.08.2006
10:45
smile
[5]

DeLordeyan [ The Edge ]

Gdybyś nieco dołożył...

07.08.2006
10:48
[6]

daniekW [ Pretorianin ]

Polecam CI moja aukcje
Kupilem rakiete za 290 zl w Decatholnie. Sprzedaje duzo taniej bo jednak dla mnie jest za lekka

07.08.2006
10:50
smile
[7]

legrooch [ MPO Squad Member ]

DeLordeyan ==> W sumie to o rakietach mam takie pojęcie jak o życiu seksualnym mrówek :)
Na czym polega różnica między podaną przeze mnie a przez Ciebie? :)

Ncode jest cięższy i ma mniejszy łeb o kilka cali (to akurat niedużo).
22g cięższy. Droższy o powiedzmy 100zł.

Ciekawość :)

07.08.2006
10:54
[8]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Ja nie chce nic polecac, ale we Wprost, albo w Newsweeku byl o tym artykul. Okazalo sie, ze dla amatorow sa najlepsze rakiety....

...tansze o nawet 70% od tych najlepszych, nie to ze sie bardziej oplaca taka kupic, po prostu te tansze sa lepsze

07.08.2006
11:11
smile
[9]

DeLordeyan [ The Edge ]

nCode są zbudowane z innego materiału, który to ponoć jest bardziej wytrzymały i rakieta jest bardziej stabilna.
Ja gram Wilsonami, więc też tę firmę polecam, ale znając życie wparuje tutaj WODZU i zacznie zachwalać Babolaty. ;) Jeśli wcześniej nie grałeś w tenisa, polecam skoczyć na korty, wypożyczyć kilka rakiet i sprawdzić, która najbardziej Ci pasuje.

07.08.2006
11:13
[10]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Miałem okazję pograć trochę (aczkolwiek na zasadzie "O!! Są korty! Gramy?!").
Muszę zrzucić trochę brzucha. Fajki mnie wykańczają na tyle, że na boisku wytrzymuję około 30 minut :)

Najlepiej grało mi się dotąd Adidasem z końcówki '80 lat :)
Wczoraj w Go Sport przymierzałem się do różnych rakiet i ta mi pasowała.
Nie mam pojęcia jednak, jak duże różnice są między nimi w grze.

07.08.2006
11:18
[11]

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]

DeLordeyan ----> Na zawołanie ^^

- Sam nią gram . Na początek jest świetna , tylko trzeba troszke przyłożyć sie do grania Top Spinem

- Tutaj masz wszystke informacje o niej .

A jesli chcesz grać tenis siłowy polecam Babolata NCT . Tyle ze on ma mniejszą główkę chyba

Podziękował :)

07.08.2006
11:25
smile
[12]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Dzięki chłopcy za pomoc :)
Przejrzę dziś jeszcze raz Go Sport i podejmę decyzję :)

07.08.2006
11:26
smile
[13]

eJay [ Gladiator ]

Polecam sprzet Wilsona, takowy posiadam i sprawuje sie wysmienice:)

08.08.2006
00:27
smile
[14]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Kupiłem Babolat PulsarLite.
280zł, lekka, jak najbardziej mi podchodzi właśnie masą.
Oglądałem też proponowaną przez DeLordeyana Wilson Ncode. Jak dla mnie za lekka. Może dla mojej małej....

Dzięki tak czy inaczej za pomoc :)

08.08.2006
08:28
smile
[15]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Dokładnie tą:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.