GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich sympatyków programu o nazwie ...

07.08.2006
10:09
[1]

adri1000 [ Pretorianin ]

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich sympatyków programu o nazwie ...

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich sympatyków programu o nazwie LEGO Star Wars. Przedstawiciele koncernu LucasArts zapowiedzieli w piątek, że już niebawem pojawi się w sieci oficjalne demo drugiej odsłony cyklu, gry LEGO Star Wars II: The Original Trilogy.

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=27653

07.08.2006
10:10
[2]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Newsa nie mogłeś skomentować? Po co nowy wątek?

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=27653

07.08.2006
10:14
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

dobra wiadomość

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.