DJ lukasss [ Legionista ]
help me God of war
jestem podwoda i jest takie miejsce.statua posejdona i ja schodze na doł i tam sa takie jakby ruchome scianki i mnie przygniatają co mam zrobic zeby przejsc na nastepna strone???
drago14 [ Konsul ]
musisz przepłynąc przez te pomieszczenie z hmm bara że tak powiem. tylko "laduj sie" przed wejsciem

zalo [ Generaďż˝ ]
musisz je omijac, jak poczekaj na ściane , i jak przeleci to plyn, plyn, i zchowac sie przed nastepna sciana w takim dole na dnie, przeczekaj sciane, i plyn plyn, plyn,(bardzo szybko) uzywajac rozkurczania sie) i schowaj sie w kolejnym dole, poczekaj na ściane i plyn, i bedzie taka otwarta krata na dnie, szybko wpłyn do niej i płyn tunelem puki sie nie wynurzysz, bedziesz w duzej komnacie, pewnie nie bedziesz wiedzial co dalej robic, ale sproboj sie rozejrzec, i odpisz w tym wątku...

zuromil [ Człowiek Jazda ]
Ja też mam problem. Jestem w pomieszczeniu które nazywa sie Amphitrite`s Temple (zaraz po tej akcji z którą miał problemy twórca wątku) I w tej komnacie jest taki posąg do którego można się dostać wchodząc na taki guzik w podłodze i z wody (taki basenik) wysuwają się 4 filary i skacząc po nich wchodze na góre do tego posoągu ale kiedy wciskam R2 to wyskakuje jakiś tekst i nic się nie dzieje. A nie moge nigdzie iść bo pomieszczenie jest zamknięte (jak to zamknięte ;p ). Mam nadzieje że zrozumieliście moje wypociny. Na wszelki wypadek dam zdjęcie --->

Hitmanio [ Legend ]
zuromil ==> Na xfire i rozwiązujemy :P
n2n [ Don Kermitto ]
zuromil --> W jednym z filarów pod wodą ukryte jest wejście.

zuromil [ Człowiek Jazda ]
n2n ----> dzięki za szybką odpowiedz :)