GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

help me God of war

07.08.2006
09:50
[1]

DJ lukasss [ Legionista ]

help me God of war

jestem podwoda i jest takie miejsce.statua posejdona i ja schodze na doł i tam sa takie jakby ruchome scianki i mnie przygniatają co mam zrobic zeby przejsc na nastepna strone???

17.08.2006
20:34
[2]

drago14 [ Konsul ]

musisz przepłynąc przez te pomieszczenie z hmm bara że tak powiem. tylko "laduj sie" przed wejsciem

17.08.2006
20:55
smile
[3]

zalo [ Generaďż˝ ]

musisz je omijac, jak poczekaj na ściane , i jak przeleci to plyn, plyn, i zchowac sie przed nastepna sciana w takim dole na dnie, przeczekaj sciane, i plyn plyn, plyn,(bardzo szybko) uzywajac rozkurczania sie) i schowaj sie w kolejnym dole, poczekaj na ściane i plyn, i bedzie taka otwarta krata na dnie, szybko wpłyn do niej i płyn tunelem puki sie nie wynurzysz, bedziesz w duzej komnacie, pewnie nie bedziesz wiedzial co dalej robic, ale sproboj sie rozejrzec, i odpisz w tym wątku...

03.09.2006
11:47
smile
[4]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

Ja też mam problem. Jestem w pomieszczeniu które nazywa sie Amphitrite`s Temple (zaraz po tej akcji z którą miał problemy twórca wątku) I w tej komnacie jest taki posąg do którego można się dostać wchodząc na taki guzik w podłodze i z wody (taki basenik) wysuwają się 4 filary i skacząc po nich wchodze na góre do tego posoągu ale kiedy wciskam R2 to wyskakuje jakiś tekst i nic się nie dzieje. A nie moge nigdzie iść bo pomieszczenie jest zamknięte (jak to zamknięte ;p ). Mam nadzieje że zrozumieliście moje wypociny. Na wszelki wypadek dam zdjęcie --->

03.09.2006
11:49
smile
[5]

Hitmanio [ Legend ]

zuromil ==> Na xfire i rozwiązujemy :P

03.09.2006
11:51
[6]

n2n [ Don Kermitto ]

zuromil --> W jednym z filarów pod wodą ukryte jest wejście.

03.09.2006
12:20
smile
[7]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

n2n ----> dzięki za szybką odpowiedz :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.