GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Film mp4 - nie otwiera sie!

07.08.2006
09:22
[1]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Film mp4 - nie otwiera sie!

Mam film ktory w nazwie ma (iPod) i rozszerzenie mp4 zajmuje 240MB i ma wieksze rozmiary jak ekranik na komorke. Mam d600 ona obsluguje mp4, w telefonie przy pliku pokazuje sie ikonka kamerki ale po kliknieciu na plik wyswietla ze nieprawidlowy format. Format jest OK, tylko rozdzialka filmu jest wieksza ale wydaje mi sie ze powinno samo w komorce zmniejszyc na odpowiednia... co o tym sadzicie?

07.08.2006
10:51
[2]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.