GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

'oczowy' problem :)

07.08.2006
08:26
smile
[1]

siwCa [ Legend ]

'oczowy' problem :)

Mam taka doleglosc, ktora jest chyba ze mna od poczatku. Mianowicie zawsze mam podkrazone i czerwone oczy ( momentami wygladam jak po dobrym gieciku :) )
Sa jakies sposoby na to, nie wiem moze jakies oklady, krople do oczu ? Bo zaczyna mnie to powoli denerwowac.

07.08.2006
08:28
[2]

Fett [ Avatar ]

Może masz uczulenie na cos ? Nie swedza nie pieka ani nie łzawieją ?

07.08.2006
08:32
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

"Typowym objawem zapalenia spojówek jest obrzęk powiek, wodnista wydzielina z oczu oraz przekrwienie. To ostatnie wywołuje efekt tzw. czerwonego oka, spowodowany rozszerzeniem się naczyń krwionośnych. Przyczyną choroby może być odczyn alergiczny spojówki, jak też infekcja bakterii, wirusów, pasożyty, itp."

07.08.2006
08:32
[4]

siwCa [ Legend ]

Swedziec mnie nie swedza, chociarz czasami na przelomie wiosny/lata delikatnie mi lzawia, ale to tylko ja siedze w szkole ( naprawde :) ).
Ale sa podkrazone i czerwone caly czas.

mirencjum - bardziel sklanial bym sie ku alergii, bo nie sadze, ze mozna miec nie wykryte zapalenie przez cale zycie ( przynajmnije odkad pamietam )

07.08.2006
08:58
smile
[5]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

Więcej śpij;)

07.08.2006
09:15
smile
[6]

Bury Pies [ Konsul ]

Nie pij tyle.

07.08.2006
09:23
[7]

siwCa [ Legend ]

Ostatnie rzeczywiscie malo spie, ale to tez nie moze byc powod, bo raczej kiedys bylem wyspany :)

Obecnie tez nie pije prawie w ogole, bo jestem u dziadkow i nie mam kompana do picia. Z reszta, tutaj, zakupienie alkoholu przed 21 rokiem zycia graniczy z cudem ( prawie jak w Polsce ^^ )

07.08.2006
09:34
smile
[8]

Yupix [ Pretorianin ]

To jest na 99% zapalenie spojowek. Raczej to nie jest nic powaznego

07.08.2006
09:38
[9]

koobon [ Pretorianin ]

Cytując klasyka - "idź do lekarza... od oczów"

07.08.2006
09:42
[10]

siwCa [ Legend ]

Yupix, ale jak wytlumaczysz fakt, ze przez swoje zycie mialem pare razy zapalenie spojowek. I moje oczy wciaz wygladaja tak samo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.