
B-B0Y [ Legionista ]
Radio Control
Czy ktoś z was zbierał numery Radio Control, i zbudował Subaru Impreza WRC?
Jak ten samochodzik chodzi i czy jest prosto go złożyć? ;-)
Mam zamiar zacząć prenumeratę. :)
blazerx [ lateral thinking ]
o 3 w nocy?

B-B0Y [ Legionista ]
:>

krejas [ Konsul ]
ale to sie nie opłaca :/ wychodzi strasznie drogo ...
nie lepiej samemu części kupić np. na allegro i samemu zrobić od podstaw? albo w ogóle kupić gotowy model?
B-B0Y [ Legionista ]
up
Regis [ ]
Szkoda kasy - za pieniadze jakie bedzie kosztowac cie prenumeratar kupisz sobie dwa i to lepsze pojazdy... Ot, zwykle naciaganie ludzi.

Yupix [ Pretorianin ]
Ja kupilem sobie kilka lat temu w Niemczech Golfa IV i ciagle cos sie w nim psuje.
Andrew [ Pretorianin ]
Kupiłem chyba 5 numerów, ale potem stwierdziłem, że nie chce tego kupować. :]