GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Radio Control

07.08.2006
02:49
smile
[1]

B-B0Y [ Legionista ]

Radio Control

Czy ktoś z was zbierał numery Radio Control, i zbudował Subaru Impreza WRC?

Jak ten samochodzik chodzi i czy jest prosto go złożyć? ;-)

Mam zamiar zacząć prenumeratę. :)

07.08.2006
02:53
[2]

blazerx [ lateral thinking ]

o 3 w nocy?

07.08.2006
03:16
smile
[3]

B-B0Y [ Legionista ]

:>

07.08.2006
03:32
smile
[4]

krejas [ Konsul ]

ale to sie nie opłaca :/ wychodzi strasznie drogo ...
nie lepiej samemu części kupić np. na allegro i samemu zrobić od podstaw? albo w ogóle kupić gotowy model?

07.08.2006
12:35
[5]

B-B0Y [ Legionista ]

up

07.08.2006
12:39
[6]

Regis [ ]

Szkoda kasy - za pieniadze jakie bedzie kosztowac cie prenumeratar kupisz sobie dwa i to lepsze pojazdy... Ot, zwykle naciaganie ludzi.

07.08.2006
12:41
smile
[7]

Yupix [ Pretorianin ]

Ja kupilem sobie kilka lat temu w Niemczech Golfa IV i ciagle cos sie w nim psuje.

07.08.2006
12:50
[8]

Andrew [ Pretorianin ]

Kupiłem chyba 5 numerów, ale potem stwierdziłem, że nie chce tego kupować. :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.