mateuszek15 [ Pretorianin ]
Czy są na forum jacyś GieKSiarze??
czy ktoś tu kibicuje GKS-owi Katowice
Arcy Hp [ Legend ]
Ja nie.

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Arcy jak ty nie, jak to ja nie ?
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Ja nie . Dębica :P
polak111 [ T42 ]
(L)
musaidi1111 [ Legend ]
tez nie.
martusi_a [ Dezerterka z Krainy Snów ]
Tutaj się kibicuje tylko GKSowi Bełchatów. :P

blazerx [ lateral thinking ]
jak wy nie to ja tym bardziej
Klivert [ Konsul ]
A są jacyś czarni z Żagania? 4 liga!
Coolfon [ Zaleś ]
KKS WARMIA OLSZTYN!!!!!!!!!!!11111

blazerx [ lateral thinking ]
BKS Bobrowniki Wielkie kolo Tereczyna
Bobuch [ Mniejsze Zło ]
3 LIGA! 3 LIGA ! GÓÓRNIIICZEEEK :D !!!!!!!!!!!!!!!!!1111112@@@@@@@@@@###3#######3#3
cronotrigger [ sloth ]
tak
GKS Wybrzeże!

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Dąbroczanka Pępowo rządzi !!!!111

Kompo [ alkopoligamista ]
Siekiera, motyka, bimber, szklanka,
kto dziś wygra - PRĄDNICZANKA!

musaidi1111 [ Legend ]
RKS Raków
Siekiera, motyka, krowa, dupa, pochowano w szafie trupa, siekiera, motyka, kot i pies wlasnie przyszedl esemes
Klivert [ Konsul ]
GKS siekiera Piła

reds23 [ redsov ]
G Zabrze :)
weiland66 [ Konsul ]
LECHIA GDANSK

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Gieksiarze? Raczej stasiarze. :P