GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najgorsza rzecz jaką jedliście??

06.08.2006
22:49
[1]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

Najgorsza rzecz jaką jedliście??

Najgorsza rzecz jaką jedliście??

krewetki->> Blee niedobre to było

06.08.2006
22:49
[2]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

żecz?
ser feta :/ do dzis mnie odrzuca

06.08.2006
22:49
[3]

blackhood [ Jedi Knight ]

najgorsze co?

06.08.2006
22:50
[4]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

zaraz siebie pogryze jak jeszcze raz zobacze watek najgorsze cos

06.08.2006
22:50
[5]

siwCa [ Legend ]

rzaba z zeki..

06.08.2006
22:50
[6]

Gaara [ Senator ]

żecz - i wszystko jasne!

06.08.2006
22:52
[7]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

hej sorki za błąd

ale już nie piszcie o błędach OK!!!?

06.08.2006
22:56
smile
[8]

LechuMaster [ Centurion ]

najgorsza zupa na swiecie.... CZARNINA

06.08.2006
22:57
[9]

Arczens [ Legend ]

To ich nie popelniaj w kazdym zdaniu.

Sledzie, czosnek i cos dziwnego w sushi.

06.08.2006
22:57
[10]

Lysack [ Latino Lover ]

zópa z rzułfia znad moża

06.08.2006
22:57
[11]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

hmm najgorsza żecz?
to chyba bedzie.... wasabi

06.08.2006
22:59
smile
[12]

Ace_2005 [ The Summer ]

Szpinak... fuj!

06.08.2006
23:00
[13]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

Zostałeś pokąsany przez cooler-89 i straciłeś 3.4 litry(ów) krwi.
Nie Wkurzaj Sie Takie Jest ¯ycie
:] :[ :]

coolerek89 --> biorąc pod uwagę że człowiek ma przeciętnie ok. 4 litrów (o ile dobrze pamiętam) to trochę dużo... ;)

06.08.2006
23:01
[14]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

coolerek89 ->napisałem już że sory za błąd i żebyście pisali na temat a nie o moich błędach!!

06.08.2006
23:01
smile
[15]

blazerx [ lateral thinking ]

nie lubie ryżu, szpinaku i wielu innych żeczy

06.08.2006
23:01
[16]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

Ace_2005 --> Naleśnik ze szpinakiem polany sosem warzywnym - pierwsza klasa!!

06.08.2006
23:02
[17]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Niedzielny -> ja stracilem 4.8, jak on to zrobił? :D

06.08.2006
23:02
[18]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Dużo jest takich rzeczy :/

Zupa szczawiowa, spleśniały chleb (nie zauważyłem że z tylu jest jzu zielony :|), spleśniały ser, gulasz, nie cierpie też... pomidorów.

06.08.2006
23:02
[19]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Nie chcesz wiedziec...

06.08.2006
23:03
smile
[20]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Brokuły! Ohyda ohydy :).

06.08.2006
23:06
[21]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Niedzielny Gość---> nie ja ustalalem zasady tej gry, zreszta i tak juz w nia nie gram

aha czlowiek ma w organizmie od 5 do 5.5 l krwi :D

06.08.2006
23:08
[22]

blackhood [ Jedi Knight ]

chyba chłodnik no i jeszcze papryka nadziewana ryżem

06.08.2006
23:08
[23]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Czlowiek ma 5 litrow krwi, a przez krwioobieg dziennie przeplywa 7 litrow.

06.08.2006
23:09
[24]

Sznapi [ Parufka ]

Plastik.

2.85 - dobry jestem. ;d

06.08.2006
23:11
[25]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

podziel wage przez 11;)
Srednio ma tyle krwi;P
Ha! Mi zabrał 2.95 ;D

06.08.2006
23:18
[26]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

po cholere tam klikacie
a z reszta jak chcecie to klikajcie potem na allegro sprzedam :P

06.08.2006
23:19
smile
[27]

Fett [ Avatar ]

boskijaroo - miales nikomu nie mowic :*

moja babcia na swieta zawsze trzesioke robi ... bleeee

06.08.2006
23:26
smile
[28]

blazerx [ lateral thinking ]

Dużo jest takich rzeczy :/

Zupa szczawiowa, spleśniały chleb (nie zauważyłem że z tylu jest jzu zielony :|), spleśniały ser, gulasz, nie cierpie też... pomidorów



rozsmakowales sie widze w splesnialych rzeczach

06.08.2006
23:29
smile
[29]

zelka [ Strider ]

Rosół z kaszą manną na gęsto - ooochydztwo.

06.08.2006
23:30
[30]

polak111 [ T42 ]

Szpinak

06.08.2006
23:30
smile
[31]

Pawlik_Orginal [ Centurion ]

spagetti z sosem serowym ..... wziełem jeden widelec tego to myślałem ze bedzie wspomnienie śniadania....

NIe Róbcie MOjego Błędu !@!@!@! Nie Jedzcie tego !! :P

06.08.2006
23:31
[32]

Azzie [ bonobo ]

A mnie wypil 5.38 litra! Suchy wiorek ze mnie zostal :(

06.08.2006
23:32
smile
[33]

hopkins [ Zaczarowany ]

Fett lol :)

Ogolnie to jem wszystko, ale jak bylem w Ustroniu i zamowilem w restauracji Rownica schabowy to myslalem, ze zwroce :)

06.08.2006
23:40
smile
[34]

Klivert [ Konsul ]

Ziemniaki!

06.08.2006
23:41
smile
[35]

Klivert [ Konsul ]

Hamburgery!

06.08.2006
23:46
[36]

musaidi1111 [ Legend ]

Bieluń

06.08.2006
23:47
[37]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

Bób

06.08.2006
23:49
smile
[38]

siwCa [ Legend ]

Baobab

06.08.2006
23:57
smile
[39]

Janczes [ You'll never walk alone ]

bób, krupnik, bigos

07.08.2006
00:00
smile
[40]

leszo [ I Can't Dance ]

to było na weselu kuzynki ... ciemno było, narąbany do tego autobus patrze na połmisek - coś typu pieczeń... nakładam, biore do ust a to jakis pasztet ... fuuuuuuu cały czas jak sobie przypominam ten smak to mam odruchy wymiotne

07.08.2006
10:50
smile
[41]

Boroova [ Lazy Bastard ]

1. Czipsy o smaku octu
2. Czipsy krewetkowe
3. "Kuleczki" z kurczaka za 19p z Tesco (kto probowal, ten wie o co chodzi)

07.08.2006
11:09
[42]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

Czipsy jabułkowe

07.08.2006
11:10
[43]

Fett [ Avatar ]

mmm chisy krewetkowe sa pycha :D

07.08.2006
11:22
smile
[44]

Klaustrofobik [ Centurion ]

Czipsy jabułkowe

hahahahahahahahahahahahahahahaha


Nie moge , zajebis*y jestes

07.08.2006
11:29
[45]

dzidzi24 [ Pretorianin ]

bób, oliwki, kawior

07.08.2006
11:32
smile
[46]

igier01 [ Konsul ]

zupa kalafiorowa
krupnik
zupa warzywna
brukselki
zupa z brukselek

07.08.2006
11:44
smile
[47]

Kam-El [ Generation X ]

Czipsy jabułkowe .... LOL

07.08.2006
12:34
smile
[48]

Klivert [ Konsul ]

Czipsy czekoladowe i truskawkowe te Chetosy co były

07.08.2006
12:34
smile
[49]

Klivert [ Konsul ]

Czrnina oczywiście też

07.08.2006
12:36
smile
[50]

Klivert [ Konsul ]

F.C. Barcelona --> co ty gadasz czipsy jabłukowe pyszna a jeszcze lepsze z sosem tatarskim!

07.08.2006
12:37
[51]

weiland66 [ Konsul ]

a mi wszystko smakuje z tego co wymieniacie, no poza splesnialym chlebem, w przedszkolu wszystkie dzieci oddawaly mi szpinak, bo ja za nim przepadam, a feta, oliwki to skladniki salatki greckiej ktora sie ciagle obzeram

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.