F.C BARCELONA [ Konsul ]
Najgorsza rzecz jaką jedliście??
Najgorsza rzecz jaką jedliście??
krewetki->> Blee niedobre to było
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
żecz?
ser feta :/ do dzis mnie odrzuca
blackhood [ Jedi Knight ]
najgorsze co?
Scatterhead [ łapaj dzień ]
zaraz siebie pogryze jak jeszcze raz zobacze watek najgorsze cos
siwCa [ Legend ]
rzaba z zeki..
Gaara [ Senator ]
żecz - i wszystko jasne!
F.C BARCELONA [ Konsul ]
hej sorki za błąd
ale już nie piszcie o błędach OK!!!?

LechuMaster [ Centurion ]
najgorsza zupa na swiecie.... CZARNINA
Arczens [ Legend ]
To ich nie popelniaj w kazdym zdaniu.
Sledzie, czosnek i cos dziwnego w sushi.
Lysack [ Latino Lover ]
zópa z rzułfia znad moża
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
hmm najgorsza żecz?
to chyba bedzie.... wasabi

Ace_2005 [ The Summer ]
Szpinak... fuj!
Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]
Zostałeś pokąsany przez cooler-89 i straciłeś 3.4 litry(ów) krwi.
Nie Wkurzaj Sie Takie Jest ¯ycie
:] :[ :]
coolerek89 --> biorąc pod uwagę że człowiek ma przeciętnie ok. 4 litrów (o ile dobrze pamiętam) to trochę dużo... ;)
F.C BARCELONA [ Konsul ]
coolerek89 ->napisałem już że sory za błąd i żebyście pisali na temat a nie o moich błędach!!

blazerx [ lateral thinking ]
nie lubie ryżu, szpinaku i wielu innych żeczy
Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]
Ace_2005 --> Naleśnik ze szpinakiem polany sosem warzywnym - pierwsza klasa!!
Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Niedzielny -> ja stracilem 4.8, jak on to zrobił? :D
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Dużo jest takich rzeczy :/
Zupa szczawiowa, spleśniały chleb (nie zauważyłem że z tylu jest jzu zielony :|), spleśniały ser, gulasz, nie cierpie też... pomidorów.
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Nie chcesz wiedziec...

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Brokuły! Ohyda ohydy :).
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Niedzielny Gość---> nie ja ustalalem zasady tej gry, zreszta i tak juz w nia nie gram
aha czlowiek ma w organizmie od 5 do 5.5 l krwi :D
blackhood [ Jedi Knight ]
chyba chłodnik no i jeszcze papryka nadziewana ryżem
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Czlowiek ma 5 litrow krwi, a przez krwioobieg dziennie przeplywa 7 litrow.
Sznapi [ Parufka ]
Plastik.
2.85 - dobry jestem. ;d
techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
podziel wage przez 11;)
Srednio ma tyle krwi;P
Ha! Mi zabrał 2.95 ;D
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
po cholere tam klikacie
a z reszta jak chcecie to klikajcie potem na allegro sprzedam :P

Fett [ Avatar ]
boskijaroo - miales nikomu nie mowic :*
moja babcia na swieta zawsze trzesioke robi ... bleeee

blazerx [ lateral thinking ]
Dużo jest takich rzeczy :/
Zupa szczawiowa, spleśniały chleb (nie zauważyłem że z tylu jest jzu zielony :|), spleśniały ser, gulasz, nie cierpie też... pomidorów
rozsmakowales sie widze w splesnialych rzeczach

zelka [ Strider ]
Rosół z kaszą manną na gęsto - ooochydztwo.
polak111 [ T42 ]
Szpinak

Pawlik_Orginal [ Centurion ]
spagetti z sosem serowym ..... wziełem jeden widelec tego to myślałem ze bedzie wspomnienie śniadania....
NIe Róbcie MOjego Błędu !@!@!@! Nie Jedzcie tego !! :P
Azzie [ bonobo ]
A mnie wypil 5.38 litra! Suchy wiorek ze mnie zostal :(

hopkins [ Zaczarowany ]
Fett lol :)
Ogolnie to jem wszystko, ale jak bylem w Ustroniu i zamowilem w restauracji Rownica schabowy to myslalem, ze zwroce :)

Klivert [ Konsul ]
Ziemniaki!

Klivert [ Konsul ]
Hamburgery!
musaidi1111 [ Legend ]
Bieluń
pablo_rajski_bicz [ Konsul ]
Bób

siwCa [ Legend ]
Baobab

Janczes [ You'll never walk alone ]
bób, krupnik, bigos

leszo [ I Can't Dance ]
to było na weselu kuzynki ... ciemno było, narąbany do tego autobus patrze na połmisek - coś typu pieczeń... nakładam, biore do ust a to jakis pasztet ... fuuuuuuu cały czas jak sobie przypominam ten smak to mam odruchy wymiotne

Boroova [ Lazy Bastard ]
1. Czipsy o smaku octu
2. Czipsy krewetkowe
3. "Kuleczki" z kurczaka za 19p z Tesco (kto probowal, ten wie o co chodzi)
F.C BARCELONA [ Konsul ]
Czipsy jabułkowe
Fett [ Avatar ]
mmm chisy krewetkowe sa pycha :D

Klaustrofobik [ Centurion ]
Czipsy jabułkowe
hahahahahahahahahahahahahahahaha
Nie moge , zajebis*y jestes
dzidzi24 [ Pretorianin ]
bób, oliwki, kawior

igier01 [ Konsul ]
zupa kalafiorowa
krupnik
zupa warzywna
brukselki
zupa z brukselek

Kam-El [ Generation X ]
Czipsy jabułkowe .... LOL

Klivert [ Konsul ]
Czipsy czekoladowe i truskawkowe te Chetosy co były

Klivert [ Konsul ]
Czrnina oczywiście też

Klivert [ Konsul ]
F.C. Barcelona --> co ty gadasz czipsy jabłukowe pyszna a jeszcze lepsze z sosem tatarskim!
weiland66 [ Konsul ]
a mi wszystko smakuje z tego co wymieniacie, no poza splesnialym chlebem, w przedszkolu wszystkie dzieci oddawaly mi szpinak, bo ja za nim przepadam, a feta, oliwki to skladniki salatki greckiej ktora sie ciagle obzeram