Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Kup mi mamo. :)
Nie powiem, atrakcyjna oferta ..
Ale ta cena.. Obawiam sie, ze moje dwie nerki nie starcza. ;-)

Mati176 [ Supervisor ]
To chyba tylko dla jakis nadzianych maniaków :D

alpha4175 [ Jeep Driver ]
Cena kosmiczna...

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]
stac mnie

siwCa [ Legend ]
Hmm juz dodalem do koszyka, pozostale formalnosci zalatwie pozniej...
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
ile to bedzie na zlotowki?
gentz [ Centurion ]
pomnóz przez 5,5, bedziesz mial orientacyjna cene
coolerek89--> nie chce czy nie umiem?
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Co to jest rekopis czy co? bo nie chce mi sie czytac
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
FIRST EDITION, FIRST ISSUE
lol coolerek, rzeczywiscie duzo bys sie naczytal:)
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
nie na serio mi sie nie chce wogole dzisiaj nic mi nie chce.
a czytac umiem

Arczens [ Legend ]
Widac :)

F.C BARCELONA [ Konsul ]
Gigantyczna cena!! ile to będzie zł??

.:Jj:. [ The Force ]
Hmm nieźle, już wstawiłem nerki na allegro.
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
151250 zł :P
siwCa [ Legend ]
phi, co to jest...

Paul12 [ Buja ]
Za taki hajs to aż szkoda byłoby przerzucać kartki, żeby się książka nie rozsypała :D

Narmo [ Naczelny Maruda ]
Dla coolerka wątek powinien się nazywać chyba "Poczytaj mi mamo" a nie " Kup mi mamo" ;P

darek_dragon [ 42 ]
:P
Fajna rzecz dla bibliofili i w dodatku w niezłym stanie :)

blazerx [ lateral thinking ]
zawsze lepiej kupic ksiazke niz jakas postac do Tibi

Kompo [ alkopoligamista ]
Nie mam drobnych, pech.

Zerg(Mx) [ Pretorianin ]
blazerx => how true :)))))))))))))))))))))))) n1

Gaara [ Senator ]
Czemu nikt ode mnie tego nie chce kupić:( cenę normalną według mnie wystawiłem:(

Czagap [ Pretorianin ]
Według moich obliczeń za tą samą kase można by kupić 7 562,5 sztuki "normalego" Hobbita (za 20 zł sztuka) lub 4 nowe samochody za około 40 000 zł. Za cene tej książki można kpić też 504 166 małych bułeczek (o łącznej wadze 25 ton). Jest wiele innych możliwości, więc po co wydawać kase akurat na coś takiego??:)
Edit: literówka:P

Klivert [ Konsul ]
Lece po kieszonkowe!
Arczens [ Legend ]
Czagap => Cos Ci sie zera pomylily.

Sznapi [ Parufka ]
Już miałem kupić ale mi kasa wypadła z kieszeni. :)

leszo [ I Can't Dance ]
cala bilbioteke mozna za to kupic

Klivert [ Konsul ]
ja na książkę wydał bym góra 50zł

Klivert [ Konsul ]
Ciekawe kiedy będzie w mojej bibliotece to wypożyczę i nie oddam

Klivert [ Konsul ]
Ile ta książka ma lat?

siwCa [ Legend ]
Umiesz tluku edytowac posty !?

Trael [ 24th MEU ]
Piękna sprawa, gdybym tylko miał więcej pieniędzy :)
Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]
lol
Dorotkadk [ Generaďż˝ ]
kto pierwszy ten lepszy =]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Dla mnie ważniejsze jest co zawiera książka, a nie czy była jako pierwsza wydana :| A wydawanie 150 000zł na coś takiego jest... n/c
Wisien [ Deus le volt! ]
Przesada
Za rękopis Anonima z dziejów pierwszej krucjaty to może i bym tyle zabulił - jakbym miał ale za jakiegoś Tolkiena ?? Phi
FixUS_1 [ Call me Fix ]
Nie wiem, czy mam drobne, muszę popatrzyć do portfela.

Mizferac [ Pretorianin ]
Może trylogię władcy też posiada :)

robert461 [ Konsul ]
jak by wszystko tyle kosztowalo to nig by tego niemal przy naszych zarobkach

$heyk [ Master Chief ]
Ja lepiej potrzymam swoje książki dla prapra(prapraprapra)prawnuków, to może się wzbogacą :D
jacek119 [ Konsul ]
juz ją czytam
co tam 158 493.35 zł zarabiam w sekundę :)
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
tyle to ja zarabiam na miesiąc
Pichtowy [ Generaďż˝ ]
no waaayy! Za "Hobbita"?!? Wolne żarty. Dałbym tyle za oryginalny "Necronomicon" tego szalonego Araba