GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kup mi mamo. :)

06.08.2006
21:25
[1]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Kup mi mamo. :)

Nie powiem, atrakcyjna oferta ..



Ale ta cena.. Obawiam sie, ze moje dwie nerki nie starcza. ;-)

06.08.2006
21:26
smile
[2]

Mati176 [ Supervisor ]

To chyba tylko dla jakis nadzianych maniaków :D

06.08.2006
21:27
smile
[3]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Cena kosmiczna...

06.08.2006
21:29
smile
[4]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

stac mnie

06.08.2006
21:29
smile
[5]

siwCa [ Legend ]

Hmm juz dodalem do koszyka, pozostale formalnosci zalatwie pozniej...

06.08.2006
21:30
[6]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

ile to bedzie na zlotowki?

06.08.2006
21:30
[7]

gentz [ Centurion ]

pomnóz przez 5,5, bedziesz mial orientacyjna cene

coolerek89--> nie chce czy nie umiem?

06.08.2006
21:30
[8]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Co to jest rekopis czy co? bo nie chce mi sie czytac

06.08.2006
21:33
[9]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

FIRST EDITION, FIRST ISSUE

lol coolerek, rzeczywiscie duzo bys sie naczytal:)

06.08.2006
21:35
[10]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

nie na serio mi sie nie chce wogole dzisiaj nic mi nie chce.
a czytac umiem

06.08.2006
21:35
smile
[11]

Arczens [ Legend ]

Widac :)

06.08.2006
21:37
smile
[12]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

Gigantyczna cena!! ile to będzie zł??

06.08.2006
21:38
smile
[13]

.:Jj:. [ The Force ]

Hmm nieźle, już wstawiłem nerki na allegro.

06.08.2006
21:38
[14]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

151250 zł :P

06.08.2006
21:42
[15]

siwCa [ Legend ]

phi, co to jest...

06.08.2006
21:45
smile
[16]

Paul12 [ Buja ]

Za taki hajs to aż szkoda byłoby przerzucać kartki, żeby się książka nie rozsypała :D

06.08.2006
21:46
smile
[17]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Dla coolerka wątek powinien się nazywać chyba "Poczytaj mi mamo" a nie " Kup mi mamo" ;P

06.08.2006
21:46
smile
[18]

darek_dragon [ 42 ]

:P

Fajna rzecz dla bibliofili i w dodatku w niezłym stanie :)

06.08.2006
21:52
smile
[19]

blazerx [ lateral thinking ]

zawsze lepiej kupic ksiazke niz jakas postac do Tibi

06.08.2006
21:55
smile
[20]

Kompo [ alkopoligamista ]

Nie mam drobnych, pech.

06.08.2006
22:24
smile
[21]

Zerg(Mx) [ Pretorianin ]

blazerx => how true :)))))))))))))))))))))))) n1

06.08.2006
22:25
smile
[22]

Gaara [ Senator ]

Czemu nikt ode mnie tego nie chce kupić:( cenę normalną według mnie wystawiłem:(

06.08.2006
22:32
smile
[23]

Czagap [ Pretorianin ]

Według moich obliczeń za tą samą kase można by kupić 7 562,5 sztuki "normalego" Hobbita (za 20 zł sztuka) lub 4 nowe samochody za około 40 000 zł. Za cene tej książki można kpić też 504 166 małych bułeczek (o łącznej wadze 25 ton). Jest wiele innych możliwości, więc po co wydawać kase akurat na coś takiego??:)

Edit: literówka:P

07.08.2006
00:09
smile
[24]

Klivert [ Konsul ]

Lece po kieszonkowe!

07.08.2006
00:14
[25]

Arczens [ Legend ]

Czagap => Cos Ci sie zera pomylily.

07.08.2006
00:14
smile
[26]

Sznapi [ Parufka ]

Już miałem kupić ale mi kasa wypadła z kieszeni. :)

07.08.2006
00:19
smile
[27]

leszo [ I Can't Dance ]

cala bilbioteke mozna za to kupic

07.08.2006
00:47
smile
[28]

Klivert [ Konsul ]

ja na książkę wydał bym góra 50zł

07.08.2006
00:48
smile
[29]

Klivert [ Konsul ]

Ciekawe kiedy będzie w mojej bibliotece to wypożyczę i nie oddam

07.08.2006
00:49
smile
[30]

Klivert [ Konsul ]

Ile ta książka ma lat?

07.08.2006
00:51
smile
[31]

siwCa [ Legend ]

Umiesz tluku edytowac posty !?

07.08.2006
00:52
smile
[32]

Trael [ 24th MEU ]

Piękna sprawa, gdybym tylko miał więcej pieniędzy :)

07.08.2006
01:03
[33]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

lol

08.08.2006
07:36
[34]

Dorotkadk [ Generaďż˝ ]

kto pierwszy ten lepszy =]

08.08.2006
08:05
smile
[35]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Dla mnie ważniejsze jest co zawiera książka, a nie czy była jako pierwsza wydana :| A wydawanie 150 000zł na coś takiego jest... n/c

08.08.2006
08:09
[36]

Wisien [ Deus le volt! ]

Przesada
Za rękopis Anonima z dziejów pierwszej krucjaty to może i bym tyle zabulił - jakbym miał ale za jakiegoś Tolkiena ?? Phi

08.08.2006
09:59
[37]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

Nie wiem, czy mam drobne, muszę popatrzyć do portfela.

08.08.2006
10:03
smile
[38]

Mizferac [ Pretorianin ]

Może trylogię władcy też posiada :)

08.08.2006
10:10
smile
[39]

robert461 [ Konsul ]

jak by wszystko tyle kosztowalo to nig by tego niemal przy naszych zarobkach

08.08.2006
13:57
smile
[40]

$heyk [ Master Chief ]

Ja lepiej potrzymam swoje książki dla prapra(prapraprapra)prawnuków, to może się wzbogacą :D

08.08.2006
14:12
[41]

jacek119 [ Konsul ]

juz ją czytam
co tam 158 493.35 zł zarabiam w sekundę :)

08.08.2006
17:18
[42]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

tyle to ja zarabiam na miesiąc

08.08.2006
18:09
[43]

Pichtowy [ Generaďż˝ ]

no waaayy! Za "Hobbita"?!? Wolne żarty. Dałbym tyle za oryginalny "Necronomicon" tego szalonego Araba

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.