
EG2006_18243373 [ Legionista ]
Psp pytanie z softu
Czy do psp ma ktoś działający soft 2.80???????Jeżeli tak to proszę przesłać na adres [email protected] plik z softem
EG2006_18243373 [ Legionista ]
Jeżeli ktoś nie ma to może być soft 2.71 lub starszy
W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]
Nie lepiej ściągnąc samemu ze strony SOny /