GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Psp pytanie z softu

06.08.2006
19:55
smile
[1]

EG2006_18243373 [ Legionista ]

Psp pytanie z softu

Czy do psp ma ktoś działający soft 2.80???????Jeżeli tak to proszę przesłać na adres [email protected] plik z softem

07.08.2006
11:40
[2]

EG2006_18243373 [ Legionista ]

Jeżeli ktoś nie ma to może być soft 2.71 lub starszy

07.08.2006
11:47
[3]

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]

Nie lepiej ściągnąc samemu ze strony SOny /

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.