GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry pod Dosa na Win XP

06.08.2006
17:47
[1]

Kultek1 [ Konsul ]

Gry pod Dosa na Win XP

Siemano

Naszła mnie ochota na zagranie w stare,klasyczne gry pod Dosa typu "Sensible world of soccer" :]
Czy znacie jakies sposoby zeby odpalic na windowsie Xp gry pod dosa ?

06.08.2006
17:49
[2]

Hakim [ ]

DOSBox - emulator Dosa dla m.in. Windows.

A tu link do strony oficjalnej:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.