Kultek1 [ Konsul ]
Gry pod Dosa na Win XP
Siemano
Naszła mnie ochota na zagranie w stare,klasyczne gry pod Dosa typu "Sensible world of soccer" :]
Czy znacie jakies sposoby zeby odpalic na windowsie Xp gry pod dosa ?
Hakim [ ]
DOSBox - emulator Dosa dla m.in. Windows.
A tu link do strony oficjalnej: