mblade [ Pretorianin ]
EVE online \ pytania, opinie, porady cz.2
Jako ze poprzedni watek sie troche rozrosl i trudno by bylo sie polapac w dyskusji tak wiec zapraszam wszystkich graczy EVE do dyskutowania nt tej gry tutaj :)
i na samym wstepie mam pytanko
kto moze polecic jakis efektywny sposob zwiekszenia wydajnosci power grip i capacitora ?
recharge time, pojemnosc, skille potrzebne do tego, ogolnie aby capacitator nie wyczerpywal sie w zastraszajacym tempie

Judith [ PlayScribe Portable ]
Do zwiększenia pojemności capacitora może być np. to -->
Asmodeusz [ Senator ]
CAPACITOR:
Energy Management (5% pojemnosci capacitora na level)
Energy Systems Operation (5% szybszy recharge capacitora)
Capacitor Power Relay (LOW, 20% szybszy recharge capacitora, -x% do shieldboosta)
Cap Recharger (MID, 15-20% szybszy recharge capacitora - zalezy od typu. Najlepiej kupowac Eutectic Cap... )
Capacitor Battery (zwieksza pojemnosc capacitora o x jednostek)
Capacitor Booster [tzw. Injector] (uzywa Cap Booster xxx jako ammo - po uzyciu wbija xxx capa do capacitora - bardzo dobre w PvP).
Capacitor Flux Coil (LOW, zmniejsza total cap, zwieksza recharge NIE UZYWAC!!!)
Power Diagnostic System (LOW, zwieksza grid i capacitor recharge rate)
Nosferatu (HIGH, traktowana jako bron, wysysa x capa co kilka sekund dajac je tobie)
GRID:
Engineering (5% wiecej PG na lvl)
Advanced Weapon Upgrades (2% mniej PG wymagane przez bron na lvl)
Micro Auxiliary Power Core (LOW, +10PG - CUDO dla fregat)
Power Diagnostic System (LOW, daje % PG, cap recharge i shield recharge - glownie dla caldari modul)
Reactor Control Unit (LOW, daje 10-15% wiecej grida zaleznie od wersji - podstawa w setupach sniperskich)
Judith [ PlayScribe Portable ]
Btw. to nie powinna być częśc trzecia? Może mam sklerozę.. :)

'ekto [ Pretorianin ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5246767

Judith [ PlayScribe Portable ]
Hm, to po co ten wątek jak w tamtym jest ledwo 45 postów? Jakby było 200 to rozumiem..
mblade [ Pretorianin ]
sorry nie zauwazylem, to w ktorym wolicie pisac to piszcie ;]
Asmodeusz ----> wielekie dzieki za ta wiedze :> wlasnie o takie zestawienie mi chodzilo THX
||Peter|| [ Pretorianin ]
naprawde tak malo osob w to gra? szkoda, bo gra jest wielka...