GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

EVE online \ pytania, opinie, porady cz.2

06.08.2006
17:40
[1]

mblade [ Pretorianin ]

EVE online \ pytania, opinie, porady cz.2

Jako ze poprzedni watek sie troche rozrosl i trudno by bylo sie polapac w dyskusji tak wiec zapraszam wszystkich graczy EVE do dyskutowania nt tej gry tutaj :)

i na samym wstepie mam pytanko
kto moze polecic jakis efektywny sposob zwiekszenia wydajnosci power grip i capacitora ?
recharge time, pojemnosc, skille potrzebne do tego, ogolnie aby capacitator nie wyczerpywal sie w zastraszajacym tempie

06.08.2006
18:05
smile
[2]

Judith [ PlayScribe Portable ]

Do zwiększenia pojemności capacitora może być np. to -->

06.08.2006
18:06
[3]

Asmodeusz [ Senator ]

CAPACITOR:

Energy Management (5% pojemnosci capacitora na level)
Energy Systems Operation (5% szybszy recharge capacitora)

Capacitor Power Relay (LOW, 20% szybszy recharge capacitora, -x% do shieldboosta)
Cap Recharger (MID, 15-20% szybszy recharge capacitora - zalezy od typu. Najlepiej kupowac Eutectic Cap... )
Capacitor Battery (zwieksza pojemnosc capacitora o x jednostek)
Capacitor Booster [tzw. Injector] (uzywa Cap Booster xxx jako ammo - po uzyciu wbija xxx capa do capacitora - bardzo dobre w PvP).
Capacitor Flux Coil (LOW, zmniejsza total cap, zwieksza recharge NIE UZYWAC!!!)
Power Diagnostic System (LOW, zwieksza grid i capacitor recharge rate)

Nosferatu (HIGH, traktowana jako bron, wysysa x capa co kilka sekund dajac je tobie)

GRID:

Engineering (5% wiecej PG na lvl)
Advanced Weapon Upgrades (2% mniej PG wymagane przez bron na lvl)

Micro Auxiliary Power Core (LOW, +10PG - CUDO dla fregat)
Power Diagnostic System (LOW, daje % PG, cap recharge i shield recharge - glownie dla caldari modul)
Reactor Control Unit (LOW, daje 10-15% wiecej grida zaleznie od wersji - podstawa w setupach sniperskich)

06.08.2006
18:14
[4]

Judith [ PlayScribe Portable ]

Btw. to nie powinna być częśc trzecia? Może mam sklerozę.. :)

06.08.2006
19:00
smile
[5]

'ekto [ Pretorianin ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5246767

06.08.2006
19:03
smile
[6]

Judith [ PlayScribe Portable ]

Hm, to po co ten wątek jak w tamtym jest ledwo 45 postów? Jakby było 200 to rozumiem..

06.08.2006
19:09
[7]

mblade [ Pretorianin ]

sorry nie zauwazylem, to w ktorym wolicie pisac to piszcie ;]
Asmodeusz ----> wielekie dzieki za ta wiedze :> wlasnie o takie zestawienie mi chodzilo THX

01.09.2006
16:07
[8]

||Peter|| [ Pretorianin ]

naprawde tak malo osob w to gra? szkoda, bo gra jest wielka...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.