
faust833 [ Centurion ]
Problem z dzwiękiem
podczas uruchomienia kompa zwalił mi się dzwięk po wyszukaniu sterowników wyskoczył błąd że te sterowniki są niezgodne z microsoftem czy ominięcie tego nie spowoduje jakiś komplikacji w systemie.
Za odpowiedz dzięki
Ace_2005 [ The Summer ]
Głowy sobie za to obciąć nie dam, ale nie powinno. Sam mam kartę dźwiękową zintegrowaną z płytą główną i przy instalowaniu sterowników od dźwięku zawsze wyskakuje mi taki komunikat i zawsze naciskam "pomiń" i prawie zawsze jest dobrze. Prawie, bo 2 razy zdarzył się jakiś problem i trzeba było kombinować, ale nie pamiętam, co zrobiłem.

robert461 [ Konsul ]
ja czasmi tak mam bo mi sie poluzuje karta dzwiekowa