GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z dzwiękiem

06.08.2006
17:02
smile
[1]

faust833 [ Centurion ]

Problem z dzwiękiem

podczas uruchomienia kompa zwalił mi się dzwięk po wyszukaniu sterowników wyskoczył błąd że te sterowniki są niezgodne z microsoftem czy ominięcie tego nie spowoduje jakiś komplikacji w systemie.
Za odpowiedz dzięki

06.08.2006
18:32
[2]

Ace_2005 [ The Summer ]

Głowy sobie za to obciąć nie dam, ale nie powinno. Sam mam kartę dźwiękową zintegrowaną z płytą główną i przy instalowaniu sterowników od dźwięku zawsze wyskakuje mi taki komunikat i zawsze naciskam "pomiń" i prawie zawsze jest dobrze. Prawie, bo 2 razy zdarzył się jakiś problem i trzeba było kombinować, ale nie pamiętam, co zrobiłem.

06.08.2006
19:21
smile
[3]

robert461 [ Konsul ]

ja czasmi tak mam bo mi sie poluzuje karta dzwiekowa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.