Grand [ The One And Only ]
Sąsiedzi ^^
Uwaga bo bluźnią troszke to jak ktoś jets wyczulony na tym punkcie to neiche nie włącza :)
blackhood [ Jedi Knight ]
O spoko jakiś inny odcinek.
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Krecik i tak lepszy
ereyty [ Bragiel ]
NAwet fajne.
jacek119 [ Konsul ]

wacek666 [ ]
i tak nic nie bedzie lepsze od wieśka i pierwszego pudziana

F.C BARCELONA [ Konsul ]
Super

moszeusz [ PSP OWNER ]
John_Kruger [ Baron ]
tu jest kilka "normalnych" odcinkow sąsiadów:

robert461 [ Konsul ]
fajne hie hie hie dobre dobre

Janczes [ You'll never walk alone ]
LOL!
ta najstarsza wersje mam na dysku i dość czesto ogladam ;D