GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wyłączanie się komputera -.-' POMOCY!!!

06.08.2006
16:33
[1]

Mastav [ Chor��y ]

Wyłączanie się komputera -.-' POMOCY!!!

Co jakis czas pojawia mi sie ten----------------------------------------------->
komunikat, i po odliczonym czasu komputer sie restartuje. Wie ktos o co moze chodzic i jak to naprawic?

Pozdro i dzieki z gory.... ChLiP!

P.S. Brawa dla Kubicy za 7 miejsce xD

06.08.2006
16:34
[2]

wysiu [ ]

Chodzi o blastera albo sassera. Jak sie pojawi, to wpisz w Start/Uruchom 'shutdown -a' (i enter), oraz wejdz na i poinstaluj przynajmniej krytyczne poprawki..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.