Mastav [ Chor��y ]
Wyłączanie się komputera -.-' POMOCY!!!
Co jakis czas pojawia mi sie ten----------------------------------------------->
komunikat, i po odliczonym czasu komputer sie restartuje. Wie ktos o co moze chodzic i jak to naprawic?
Pozdro i dzieki z gory.... ChLiP!
P.S. Brawa dla Kubicy za 7 miejsce xD
wysiu [ ]
Chodzi o blastera albo sassera. Jak sie pojawi, to wpisz w Start/Uruchom 'shutdown -a' (i enter), oraz wejdz na i poinstaluj przynajmniej krytyczne poprawki..