GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pokemon roku

06.08.2006
16:19
smile
[1]

eJay [ Gladiator ]

Pokemon roku

Zwyciezca: SemperFi, ktory w watku o Robercie Kubicy (Polaku, startujacym w Formule 1 - to dla niewtajemniczonych) zabłysnął oto takimi cytatami:


Nie wiem czy sie tak podniecacie. Co on wygral ? To, ze rok temu wygral generalke w jakiejs podrzednej formule to nic nie znaczy.

Smiem twierdzic, ze Formuła Renault to dla tego pana 2 liga, a tak na prawde sa to inne wyscigi, w innej kategorii, w wolniejszych, ale dalej szybkich bolidach,wsrod wielu utalentowanych młodych kierowców.


Bedzie zajmowal regularnie miejsca w pierwszej 5 to bede mowil, ze jest dobry...
A dzis ? lol 10 miejsce ze strata 2.5 sek do najlepszego. Smiech na sali...


To pozostawiam bez komentarza... Kazdy kibic, ktory zna sie na F1, wie ze bolid bolidowi nie rowny.


Tak jak pisalem wygra wyjscig bedziemy sie cieszyc. Mnie tak wychowano, ze albo jestes pierwszy, albo jestes nikim.

Najwyrazniej ten pan czuje sie juz krolem swiata, skoro wysnuwa takie wyroki na lewo i prawo.


gdyby nie ludzie pokroju Lecha i Jaroslawa Kaczynskiego to Kubica co najwyzej dokrecalby sruby w fiatach 126p....Wiec prawidziwi polacy maja prawo krytykowac innego polaka...

Czy to wymaga komentarza? Bardziej smiechu:D Podejrzewam, ze to członek sztabu PiS, ktory chce zrobic dobre wrazenie i robic wode z mozgu.


A teraz najlepsze...relacja live z wyscigu tego usera:)



Zyczylem mu aby mu sie samochod zepsul...
Dwa fatalne bledy...Pewnie beda nastepne..Az wstyd...


Az wstyd zdobyc w debiucie 2 punkty:) Szkoda, ze SemperFi nie trzyma sie swoich zasad, czyli "licza sie wyniki":) Woli skeslac kogos przed koncem:)


Mysle, ze nikt go do konca roku nie pobije:) Pozdarwiam i zapraszam tutaj - https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5315048&N=1

06.08.2006
16:24
smile
[2]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

eJay >> dzieki żeto wrzuciłes :D ROTFL

06.08.2006
18:16
smile
[3]

eJay [ Gladiator ]

O widze, ze pan SemperFi dostal bana:D Szkoda:D

06.08.2006
18:20
smile
[4]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Ciekawe czemu ^^

06.08.2006
18:33
smile
[5]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

I śmieszno, i straszno...

Głupota tych wypowiedzi poraża, ale smutkiem napełnia przekonanie, że niejeden taki pokemon się teraz znajdzie co to on jedną ręką lepiej by poprowadził.

TPO, pewnie nikt nie pamięta, sam wydawca się nie przyznaje w swoim katalogu gier, ale reedycja takiego np. Grand Prix 3 mogłaby parę złociszy teraz przynieść :)

06.08.2006
18:37
smile
[6]

Ace_2005 [ The Summer ]

eJay ---> Smiem twierdzic, ze Formuła Renault to dla tego pana 2 liga, a tak na prawde sa to inne wyscigi, w innej kategorii, w wolniejszych, ale dalej szybkich bolidach,wsrod wielu utalentowanych młodych kierowców.

Najwyrazniej ten pan czuje sie juz krolem swiata, skoro wysnuwa takie wyroki na lewo i prawo.

"Pan" wypada pisać wielką literą...

Teraz Pan SemperFi może przyczepić się, że jesteś "Pokemonem" w polskiej ortografii...

06.08.2006
18:43
smile
[7]

eJay [ Gladiator ]

Nie bede do kogos, kto każe dziekować Kaczynskim za wytrenowanie Kubicy, zwracać się per Pan.

06.08.2006
18:52
smile
[8]

Ace_2005 [ The Summer ]

Nie bede do kogos, kto każe dziekować Kaczynskim za wytrenowanie Kubicy, zwracać się per Pan.

Nie musisz. To Twoja sprawa, ale skoro już tak piszesz to chyba wypada nie kaleczyć języka?

Bądź przykładem dla innych!

spoiler start

Nie mogę w to uwierzyć, że to napisałem...:D

spoiler stop

06.08.2006
18:58
[9]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Ace_2005 ---> Ale czemu uważasz, że słowo "pan" zawsze należy pisać z wielkiej litery? Jeżeli mówię o panu X, nie ma takiej potrzeby, ale jeśli zwracam się bezpośrednio do Pana, Panie Ace_2005, to okazuję w ten sposób szacunek. Nie komplikuj prostych zasad.

06.08.2006
19:30
smile
[10]

Ace_2005 [ The Summer ]

Meghan (mph) ---> Szlag by to trafił. Masz rację. W tym wypadku coś mi się pomyliło i sam z siebie zrobiłem "Pokemona"...

(...)ale jeśli zwracam się bezpośrednio do Pana, Panie Ace_2005, to okazuję w ten sposób szacunek.

Nie zawsze. Zwracając się bezpośrednio do osoby, która obroniła tytuł licencjata lub do osoby, która oboroniła tytuł magistra poprawnie będzie zwrócić się "pani magister", "pani licencjat" lub "proszę pani", "proszę pana".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.