GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Palmtop

06.08.2006
15:49
[1]

popox [ Chor��y ]

Palmtop

czy w Palmtop'ach można przeglądać Internet tak jak w kompach?
jaki Palmtop jest Waszym zdaniem najlepszy ?

06.08.2006
16:18
smile
[2]

Regis [ ]

To zalezy - na pewno wszedzie znajdziesz przegladarke internetowa (albo preinstalowana, albo do samodzielnej instalacji). Ponadto wiekszosc nowych palmtopow ma mozliwosc podlaczenia do internetu przez Wi-Fi - jesli masz w domu router wifi, to masz dostep do netu acly czas przez palmtpa, swietna rzecz. Do tego prawie wszystkie maja bluetooth, wiec jesli masz komorke, to mozesz sie laczyc przez GPRS za posrednictwem telefonu.

Co do palmtopow - ja polecam Palm TX (oficjalnie T|X). Sam go mam od ok. 1.5 miesiaca i jestem wciaz nim zachwycony. Bardzo dobry wyswietlacz, wifi, bt, irda, 128mb pamieci i oczywiscie mozliwosc rozszerzenia kartami, duzo programow (w tym mozliwosc edycji plikow Office'a), jeszcze wiecej programow do pobrania - za darmo lub nie - z internetu, ladny wyglad... Jak dla mnie rewelacja i jeden z najlepszych palmtopow na rynku. W sklepach kosztuje 1200zl i wiecej (czasami), ale na allegro jeszcze da rade kupic egzemplarze z promocji - za 750zł. Jesli szukasz palmtopa i chcesz tyle na niego wydac - nie wahaj sie, bo Ci okazja ucieknie. Taniej takiego palmtopa, z takimi mozliwosciami obecnie nie kupisz.

I polecam forum, jakbys szukal wiecej informacji:
A tu sam palm:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.