GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

splinter cell- chaos theory

06.08.2006
15:33
[1]

marcin36 [ Pretorianin ]

splinter cell- chaos theory

Wracając do sprawy tego sprzętu to pandore na tym co pisalem przeszedlem , teraz chodzi mi o Chaos Theory, gdy robie nowy profil i ustawiam tam wedlug gry-online kody do tej gry ustawilem kod: invisible 1 na F2 to sam nie staje się niewidzialny dlaczego? a propo wersja gry jest wporzo bo kod na uzdrawianie dziala.

06.08.2006
15:38
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

To że widzisz siebie nie znaczy, ze inni też Cie widzą. Przetestuj.

06.08.2006
15:40
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

To normalna profanacja tej świetnej gry .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.