marcin36 [ Pretorianin ]
splinter cell- chaos theory
Wracając do sprawy tego sprzętu to pandore na tym co pisalem przeszedlem , teraz chodzi mi o Chaos Theory, gdy robie nowy profil i ustawiam tam wedlug gry-online kody do tej gry ustawilem kod: invisible 1 na F2 to sam nie staje się niewidzialny dlaczego? a propo wersja gry jest wporzo bo kod na uzdrawianie dziala.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
To że widzisz siebie nie znaczy, ze inni też Cie widzą. Przetestuj.
mirencjum [ operator kursora ]
To normalna profanacja tej świetnej gry .