Mariner [ Junior ]
Problemy z sh3 grafika
Witam wszystkich prosze o pomoc poniewaz zainstalowalem gre silent hunter 3 na moim komputerze i wszystko bylo by fajne gdyby nie grafika gdy jestem na glebokosci peryskopowej i wystawie peryskop to gdy jest tuz nad lustrem wody woda robi sie rozowa i ma kolorowe ciapki a gdy sie wynurze i wybiore widok zewnetrzny woda jest zawsze gladka jak szyba a gdy okret plynie wokol niego widac fale zamkniete w prostokacie a takze zaloga w srodku ma fioletowo-rozowawy odcien i gdy odpalilem torpedy na odleglosci 2500 m niewidzialem wybuchow a byly slowa torpedo impact x4 i statek przełamal sie w poł.Prosze o pomoc jak jakies sterowniki to prosił bym o linki a jeszcze lepiej gdyby na poczte [email protected]