GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie zrobić własną koszulke?

06.08.2006
14:26
smile
[1]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Gdzie zrobić własną koszulke?

Interesuje mnie jakas firma, ktora oferuje wykonanie koszulek wedlug projektu (np. koszulki promocyjne dla serwisu internetowego), ktora jest w stanie wykonac je w dobrej jakosci, tak by nie zniszczyly sie w praniu, ponadto dobrze by bylo gdyby oferowala szeroki asortyment "koszulkowy" - np. mozliwosc zakupu polo w czarno-pomaranczowe paski i na piersi logo instytucji :).

Pewnie wielu z Was sie juz w czyms takim zaopatrywalo i mogloby ewentualnie polecic, a jak koszt jednej koszulki wynioslby mniej niz 40-50 zł to juz by bylo ekstra :).

06.08.2006
14:48
[2]

Diplo [ Generaďż˝ ]



Sklep jest w warszawie, pare razy kozystalem glownie do robienia koszulek z jakimis napisami na urodziny. Jak sie dobrze pierze to wszystko sie trzyma i nieblaknie zbyt szybko.

Nie wiem czy mozna zamawiac przez internet.

Pozdrawiam,
Diplo.

06.08.2006
22:57
[3]

Czagap [ Pretorianin ]



Możesz sprawdzić:


nie jestem pewien czy można tam zrobić swoją koszulkę, ale mają tam parę ciekawych rzeczy.

06.08.2006
22:59
[4]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

W byle ktorej agencji reklamowej :)

06.08.2006
23:05
smile
[5]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Ale zrobią mi takie wypasione polo na kształt Diverse'a ^^?
Wiesz fajne koszulki ma np. Team Pentagram - takie w miare oryginalne i chcialbym, zeby moj serwis tez sie takimi wyroznial :).

06.08.2006
23:14
[6]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Od tego są agencje reklamowe :) skladasz zamowienie, a ich zmartwieniem jest juz wykonanie.


To nie komuna, że sobie mogą wybierać oferty, ktore chca, a ktore nie. Pamietaj, ze jestes klientem.

06.08.2006
23:24
smile
[7]

Andrew [ Pretorianin ]

Loon --> zmieniasz stopnie jak rękawiczki :D

06.08.2006
23:25
[8]

Fett [ Avatar ]

Loon a skad jestes ?

06.08.2006
23:32
smile
[9]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Bobuch - ale zeby taka agencja przypadkiem nie skasowala mnie potem 120,- od koszulki :P

Andrew - bawię się nim, co noc inny.
Fett - Płock :).

06.08.2006
23:35
smile
[10]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

06.08.2006
23:40
[11]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Pablo - no widzialem ta stronke dzis, bez watpienia jedna z lepszych w necie, ale ona nie oferuje PASKÓW na polo! :D

Najlepiej jakbym po prostu dostał koszulkę czystą, zaprojektowal w paint shop pro jak ma wygladac awers i rewers i wyslal im do zrobienia. I zeby paski byly wyszywane, a nie naklejone przypadkiem :). Takze moze lepiej sie z tym w ogole zwrocic do firmy robiącej ciuchy nie agencji reklamowej ;)?

06.08.2006
23:41
[12]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Oj no nie przesadzaj, 120 zł ? Może jak bedziesz chciał zamowic 5 takich koszulek, to jest całkiem mozliwe ze skasuja cie na gigantyczną kwotę, ale to tez zalezy od agencji, podzwon, popytaj i oczywiscie liczy sie to czy dostarczasz projekt czy robia ci go juz w agencji.

07.08.2006
13:18
[13]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

w górę serca ^ :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.