
Loon [ jaki by tu stopien? ]
Gdzie zrobić własną koszulke?
Interesuje mnie jakas firma, ktora oferuje wykonanie koszulek wedlug projektu (np. koszulki promocyjne dla serwisu internetowego), ktora jest w stanie wykonac je w dobrej jakosci, tak by nie zniszczyly sie w praniu, ponadto dobrze by bylo gdyby oferowala szeroki asortyment "koszulkowy" - np. mozliwosc zakupu polo w czarno-pomaranczowe paski i na piersi logo instytucji :).
Pewnie wielu z Was sie juz w czyms takim zaopatrywalo i mogloby ewentualnie polecic, a jak koszt jednej koszulki wynioslby mniej niz 40-50 zł to juz by bylo ekstra :).
Diplo [ Generaďż˝ ]
Sklep jest w warszawie, pare razy kozystalem glownie do robienia koszulek z jakimis napisami na urodziny. Jak sie dobrze pierze to wszystko sie trzyma i nieblaknie zbyt szybko.
Nie wiem czy mozna zamawiac przez internet.
Pozdrawiam,
Diplo.
Czagap [ Pretorianin ]
Możesz sprawdzić:
nie jestem pewien czy można tam zrobić swoją koszulkę, ale mają tam parę ciekawych rzeczy.
Bobuch [ Mniejsze Zło ]
W byle ktorej agencji reklamowej :)

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Ale zrobią mi takie wypasione polo na kształt Diverse'a ^^?
Wiesz fajne koszulki ma np. Team Pentagram - takie w miare oryginalne i chcialbym, zeby moj serwis tez sie takimi wyroznial :).
Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Od tego są agencje reklamowe :) skladasz zamowienie, a ich zmartwieniem jest juz wykonanie.
To nie komuna, że sobie mogą wybierać oferty, ktore chca, a ktore nie. Pamietaj, ze jestes klientem.

Andrew [ Pretorianin ]
Loon --> zmieniasz stopnie jak rękawiczki :D
Fett [ Avatar ]
Loon a skad jestes ?

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Bobuch - ale zeby taka agencja przypadkiem nie skasowala mnie potem 120,- od koszulki :P
Andrew - bawię się nim, co noc inny.
Fett - Płock :).

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]
Loon [ jaki by tu stopien? ]
Pablo - no widzialem ta stronke dzis, bez watpienia jedna z lepszych w necie, ale ona nie oferuje PASKÓW na polo! :D
Najlepiej jakbym po prostu dostał koszulkę czystą, zaprojektowal w paint shop pro jak ma wygladac awers i rewers i wyslal im do zrobienia. I zeby paski byly wyszywane, a nie naklejone przypadkiem :). Takze moze lepiej sie z tym w ogole zwrocic do firmy robiącej ciuchy nie agencji reklamowej ;)?
Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Oj no nie przesadzaj, 120 zł ? Może jak bedziesz chciał zamowic 5 takich koszulek, to jest całkiem mozliwe ze skasuja cie na gigantyczną kwotę, ale to tez zalezy od agencji, podzwon, popytaj i oczywiscie liczy sie to czy dostarczasz projekt czy robia ci go juz w agencji.
Loon [ jaki by tu stopien? ]
w górę serca ^ :)