GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z internetem :/

06.08.2006
14:23
smile
[1]

pasta007 [ Pretorianin ]

Problem z internetem :/

Witam mam taki problem ponieważ normalnie mam internet tak gdzieś z 640 kb/s a tak już od dnia mam tylko 48 kb/s . Co jest grane ? Nie sądze żebym wyczerpał limit bo tak mocno by mi transfer nie spadł. Mam internet z MultiMedii. Proszę was o pomoc !

06.08.2006
14:28
[2]

kaban1 [ Generaďż˝ ]

nie znam tej firmy to jaks osedlowa?

06.08.2006
14:30
[3]

Mizferac [ Pretorianin ]

Ale żeś teraz wypalił.. A niby skąd ktokolwiek ma wiedzieć czemu Ci nagle transfer spadł? W takich sprawach to sie kontaktuj z obsługą Multimedii a nie pytaj na forum.. Może awarię mają?

kaban1 -- Telewizja kablowa.

Oszu- CO?

Człowieku jak masz zamiar pisać takie dyrdymały to lepiej od razu daj sobie spokój..

06.08.2006
14:32
[4]

kaban1 [ Generaďż˝ ]

a moze to j akas oszusto wska firma?

06.08.2006
14:33
smile
[5]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

Mozliwe, ze wzieli sie na sposob taki jak niektore telewizje kablowe, tzn. zanizaja predkosc lacza i mysla, ze user tego nie zauwazy ;)

06.08.2006
14:38
[6]

Grand [ The One And Only ]

Ja jak przekrocze 25GB mam lącze 850 to spada mi do 56 może przekroczyłeś limit ?

06.08.2006
14:39
[7]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Ukradli ci kawalka transfera, banda oszusto wskich decydentow!!!!11111

06.08.2006
15:17
[8]

Joshua1990 [ Konsul ]

Ja tak miałem z neostradą. Zamówioną mam 512, a przez miesiąc używałem 256 :) Zgłosiłem to juz po 3 dniach, ale prędkość zmienili dopiero następnego miesiąca. TP Sux ;)

06.08.2006
15:22
smile
[9]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

Za darmo biora pieniadze, wasze pieniadze za internet kur** jeb*** xD

06.08.2006
15:29
smile
[10]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

pasta007 --> mam taki sam problem:(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.