GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta graficzna

06.08.2006
13:34
[1]

toaster [ Got Poofs? ]

Karta graficzna

Chcem sprzedać na allegro moją karte graf. Ge-Force 5200 FX 256 mb ram, za 150 zł i dołożyć z 50zł i kupic lepszą i to o wiele. Jaką karte polecacie ??

06.08.2006
13:37
[2]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

A kto ci kupi używaną 5200 za 150 zł?!

06.08.2006
13:38
[3]

HENIO55 [ Konsul ]

ludzie powiedzcie mi bo sie pogubilem .... od kiedy FX 5200 ma 256 mb ???? bo ja mam 128 :(

06.08.2006
13:41
[4]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

HENIO55 -> Zapewne były takie karty, by nabrać co poniektórych... Już nawet GF4 MX niekiedy miał 256 ram, inna sprawa, że przyrost wydajności osycluje gdzieś koło 0,0001%, bo karta jest zbyt słaba, by to wykorzystać.

06.08.2006
13:54
smile
[5]

Kultek1 [ Konsul ]

Facet ja mam FX 5500 256Mb i nie wiem czy za 70zł by mi ktos kupil :D

06.08.2006
14:19
smile
[6]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Kiedy się ludzie nauczą, że to nie jest tak, że sprzedam używaną (nieważne przez jaki okres) kartę, dorzucę grosze (albo nawet i nic nie dorzucę) i za tą samą kasę będę miał lepszą.

06.08.2006
14:22
smile
[7]

puszczyk [ Generał brygady ]

Czy to aby na pewno dobra kategoria? Nie powinno być w dowcipach?

06.08.2006
14:31
smile
[8]

Raz3r [ Generaďż˝ ]

toaster---> co tam 150zł, pójdź o krok dalej i wymień ją odrazu na 6800GT, napewno mase osob bedzie chcialo zrobić taki deal bo ten 5200 to monstrum!! No i 256mb ma...

nie chce ci psuc zabawy, ale zobacz za ile chodzi ten potwór--->

06.08.2006
15:44
smile
[9]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Jak dostaniesz za nią 50zł to sie ciesz...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.