toaster [ Got Poofs? ]
Karta graficzna
Chcem sprzedać na allegro moją karte graf. Ge-Force 5200 FX 256 mb ram, za 150 zł i dołożyć z 50zł i kupic lepszą i to o wiele. Jaką karte polecacie ??
Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]
A kto ci kupi używaną 5200 za 150 zł?!
HENIO55 [ Konsul ]
ludzie powiedzcie mi bo sie pogubilem .... od kiedy FX 5200 ma 256 mb ???? bo ja mam 128 :(
Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]
HENIO55 -> Zapewne były takie karty, by nabrać co poniektórych... Już nawet GF4 MX niekiedy miał 256 ram, inna sprawa, że przyrost wydajności osycluje gdzieś koło 0,0001%, bo karta jest zbyt słaba, by to wykorzystać.

Kultek1 [ Konsul ]
Facet ja mam FX 5500 256Mb i nie wiem czy za 70zł by mi ktos kupil :D

DEXiu [ Generaďż˝ ]
Kiedy się ludzie nauczą, że to nie jest tak, że sprzedam używaną (nieważne przez jaki okres) kartę, dorzucę grosze (albo nawet i nic nie dorzucę) i za tą samą kasę będę miał lepszą.

puszczyk [ Generał brygady ]
Czy to aby na pewno dobra kategoria? Nie powinno być w dowcipach?

Raz3r [ Generaďż˝ ]
toaster---> co tam 150zł, pójdź o krok dalej i wymień ją odrazu na 6800GT, napewno mase osob bedzie chcialo zrobić taki deal bo ten 5200 to monstrum!! No i 256mb ma...
nie chce ci psuc zabawy, ale zobacz za ile chodzi ten potwór--->

Super Kotlet [ Schabowy ]
Jak dostaniesz za nią 50zł to sie ciesz...