GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakis Spyware czy cos takiego.

06.08.2006
13:27
[1]

hopkins [ Zaczarowany ]

Jakis Spyware czy cos takiego.

Ehh mam jakies takie gowno na komputerze i nie wiem jak to wypieprzyc. Ad-Aware nie pomaga. Chodzi o ten wykrzyknik na dole i reklame.

06.08.2006
13:30
[2]

HENIO55 [ Konsul ]

ja mialem podobny problem ... kiedy moja siora weszla na jakas stronke z wirusem :D:D musialem robic formata :(

06.08.2006
13:32
[3]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Miałem to samo kiedyś. Format raczej niepotrzebny, bo poza tym, że wyskakują irytujące komunikaty, to żadnych szkód nie wyrządza (chyba ;)). Męczyłem się z tym długo, antywirus cośtam wykrywał, ale nie był w stanie usunąć. W końcu za którymś razem usunął bez problemu cały syf i po restarcie było wszystko w porządku...

06.08.2006
13:45
[4]

ejpi [ Shit Happens ]

Jak masz taki pliki:
C:\WINDOWS\system32\jkkki.dll
C:\WINDOWS\system32\winblg32.dll

to spróbuj je usunąć.

06.08.2006
13:47
[5]

hopkins [ Zaczarowany ]

Nie ma tych plikow.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.