hopkins [ Zaczarowany ]
Jakis Spyware czy cos takiego.
Ehh mam jakies takie gowno na komputerze i nie wiem jak to wypieprzyc. Ad-Aware nie pomaga. Chodzi o ten wykrzyknik na dole i reklame.
HENIO55 [ Konsul ]
ja mialem podobny problem ... kiedy moja siora weszla na jakas stronke z wirusem :D:D musialem robic formata :(
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Miałem to samo kiedyś. Format raczej niepotrzebny, bo poza tym, że wyskakują irytujące komunikaty, to żadnych szkód nie wyrządza (chyba ;)). Męczyłem się z tym długo, antywirus cośtam wykrywał, ale nie był w stanie usunąć. W końcu za którymś razem usunął bez problemu cały syf i po restarcie było wszystko w porządku...
ejpi [ Shit Happens ]
Jak masz taki pliki:
C:\WINDOWS\system32\jkkki.dll
C:\WINDOWS\system32\winblg32.dll
to spróbuj je usunąć.
hopkins [ Zaczarowany ]
Nie ma tych plikow.